2. April, 2021

Latvijā radītā lietotne Bookla sāk darbību arī Lietuvā

bookla

Kā informē uzņēmuma pārdošanas nodaļas Oļegs Smirnovs, šobrīd tiek aktīvi meklēti Lietuvā, kas vēlas pievienoties “Bookla”. “Bookla” ar tiešsaistes rezervācijas funkciju kontrolē cilvēku plūsmu iekštelpās, kā arī glabā visu apmeklētāju vēsturi, kas vajadzības gadījumā var tikt izmantota -19 inficēto kontaktpersonu apzināšanai. Lietotne nodrošina arī bezkontakta maksājumus un biļešu pārbaudi ar QR koda nolasīšanas funkciju. Šis risinājums Latvijā palīdzēja atvērt un kontrolēt cilvēku plūsmu slēpošanas kūrortos, tāpat lietotni izmanto arī veikali – “Stockmann”, “Debenhams” un citi.

Ar lietotnes palīdzību katram klientam veikala apmeklējumam tiek atvēlēts konkrēts laiks, starp apmeklētājiem nodrošinot nepieciešamās pauzes, lai novērstu cilvēku drūzmēšanos. Visu apmeklējuma laiku, ievērojot drošības un epidemioloģiskos pasākumus, klientu pavadu iepirkšanās konsultants. Katra klienta vizītes vēsture tiek glabāta vienotā sistēmā. “Iepirkšanās centri lielākoties ir atvērti un strādā, taču lielākā daļa veikalu tajos ir pakļauti ierobežojumiem un ir slēgti, jo trūkst pareiza risinājuma šo veikalu klientu plūsmas pārvaldībai. Iepirkšanās centri jau tagad ir ieviesuši dažādus noteikumus, kas saistīti ar maksimālo cilvēku skaitu veikalā, ventilēšanu un tamlīdzīgi. Kapēc esošie veikali tajos nevar strādāt kaut vai ar minimālu klientu skaitu, ja katra vizīte tiek veikta droši un kontrolēti? Nav zināms, kad pandēmija beigsies, tādēļ droša pakalpojumu sniegšana šajā laikā būs primāra,” skaidro Smirnovs.

“Bookla” mērķis ir nodrošināt pēc iespējas ātrāku un ērtāku rezervēšanas procesu, lai lietotāji tiešsaistes režīmā var noskaidrot pakalpojuma pieejamību, rezervēt brīvo laiku un veikt bezkontakta norēķinus par pakalpojumu.

Lietotne tiek piedāvāta četrās valodās – latviešu, lietuviešu, krievu un angļu. Tajā ir pieejama interesējošā uzņēmuma vai pakalpojuma meklēšanas funkcija ar attāluma, cenas un citu parametru filtrēšanu. “Bookla” parāda katra uzņēmuma un pakalpojuma aprakstu, atrašanās vietu, fotogaleriju, kontaktinformāciju un rezervāciju kalendāru ar automātisku atgādināšanas funkciju. Klients konkrētam pakalpojumam lietotnē var pievienot arī publisku atsauksmi.

Share this post on social networks

Jānis Alksnis

I am a modern technology enthusiast with many years of extensive experience in various fields of information technology, with my own vision of things.

Avatar for Normunds
Normunds - 6. April, 2021

Lietotne interesanta. Bet zel ka pie mums ta ir. Citas valstis tadu ierobezojumu nav viss rit ikdienas gaitu.

Komentāri ir slēgti

en_GBEnglish (UK)