About

Jānis Alksnis

Mani sauc Jānis Alksnis un šis ir mans privātais  blogs. Te atzīmēju svarīgākās aktulalitātes. Gan paša sacerētas, gan ievērības cienīgākās draugu iesūtītas ziņas. Šajā blogā ir izlasāmi 3,289 records. Some of them have been moved from my previous websites and projects, because this is not the first website. Hopefully, this will be a little useful contribution to the history of future generations, as well as interesting reading on the most modern issues. I have previously invested in several projects and websites. Today, only a few of them have survived. If you want to be informed about the hottest news, subscribe to news from my blog

Photographer's notes vairākās versijās, gan dzinējs, kurā tika ieguldīts daudz kodēšanas laika un darba. Daudz kas no tā tagad jau šķiet smieglīgi primitīvs –
http://www.noverotajs.lv/web/
gan modīgā versija, kura gan vairs nav apskatāma.
Balvu baznīca, kas uzreiz nonāca versijā / https://www.balvubaznica.lv /
Pārējie projekti vairs nav izturējuši laika zobu un devušies vēstures virzienā. Esmu palīdzējis, gan tautsaimniecības jomā, gan modes industrijā.
Nedaudz savu roku esmu pielicis arī mūsdienu jaunatnes izglītošanā par datortehnikas vēsturi – esmu viens no IBM kolekcijas dibinātājiem.
Ar komentētāju aktivitāti šajā projektā gan nevaru lepoties. Iepriekšējo lapu komentārus nepārcēlu, bet šajā ir tikai 661 komentāri. Tas pat varbūt nav slikti, jo nav jānodarbojas ar nekārtības savākšanu. dara savu un šobrīd ir pavisam citas prioritātes. Kādas? Par to tad arī ik pa laikam uzrakstīšu šajā blogā.

en_GBEnglish (UK)