Sākums Tehnoloģijas Acer piedāvā jaunas iespējas skolotājiem ar vispusīgo TravelMate B117 klēpjdatoru

Acer piedāvā jaunas iespējas skolotājiem ar vispusīgo TravelMate B117 klēpjdatoru

3 minūtes lasīšanai

Acer paziņo par savu jaunāko TravelMate B117 piezīmjdatoru, kas īpaši paredzēts izglītības tirgum un darbojas ar Windows 10 Pro operētājsistēmu. Tas ir pirmais piezīmjdators, kas atbalsta Acer TeachSmart risinājumu, kurš piedāvā jaunus komunikācijas veidus starp skolotājiem un skolēniem un nodrošina skolotājiem rīkus un mākoņpakalpojumus digitālai mācību materiālu izdalīšanai un mājas darbu savākšanai.

Spožāks savstarpējās komunikācijas veids
Ar Acer TeachSmart iespējām aprīkotajam TravelMate B117 ir vākā iebūvēts LED gaismas indikators, kas var mirgot dažādās krāsās. Skolēni, izmantojot programmatūras saskarni, var atlasīt kādu no četrām krāsām, lai norādītu savu statusu, līdz ar to skolotājiem ir vieglāk sekot līdzi klasē notiekošajam darbam.
Piemēram, skolotāji var uzdot vairākizvēļu jautājumus visai klasei. Pēc tam, kad skolēni ir piezīmjdatorā izvēlējušies savas atbildes, iedegas atbilstošās krāsas LED gaisma, norādot, kura atbilde ir izvēlēta. Kā alternatīvu skolēni var atlasīt LED gaismu pēc tam, kad viņi ir pabeiguši kādu uzdevumu, un skolotāji var sekot līdzi uzdevumu izpildes gaitai visā klasē, tikai vērojot skolēnu piezīmjdatorus. LED gaisma var arī aizstāt tradicionālo roku pacelšanu, ko izmanto, ja ir nepieciešams piesaistīt skolotāja uzmanību. Turklāt skolotājiem ir arī pieejama lietotāja saskarne, kas parāda vispārējo statusu, piemēram, uzdevumus pabeigušo skolēnu skaitu vai uz vairākizvēļu jautājumiem sniegto atbilžu sadalījumu.
Klase mākonī
Acer TeachSmart tehnoloģija ietver arī integrētu mākoņrisinājumu, kas nodrošina skolotāju un skolēnu savstarpējo saziņu. Izmatojot Microsoft identifikāciju un OneNote programmatūru, skolotāji var izdalīt klases materiālus un uzdevumus un sekot līdzi katra skolēna progresam, tādējādi atsakoties no cietajām kopijām. Sistēma nodrošina skolotāju un skolēnu savstarpējo mijiedarbību ne tikai klasē, bet arī ārpus tās, jo ir iespējams funkcijas pielāgot dažādu skolotāju individuālajām vajadzībām.
Īpaši izstrādāts mācību videi
Piezīmjdatoram TravelMate B117, kas īpaši izstrādāts izmantošanai mācību vidē, ir rievots korpuss ar gumijas apmali, kas ieskauj korpusu, tādējādi aizsargājot datoru no nejaušiem triecieniem un kritieniem, un tas sver tikai 1,35 kg[1] un ir 22,3 mm plāns. Izturīgā eņģe, kas atveras līdz 180 grādu platumā, var izturēt līdz 25 000 vēzieniem, savukārt vāks var izturēt līdz 60 kg spiedienu. Tastatūra ir izturīga pret šļakstiem — tai ir ūdeni novadoša konstrukcija, kas pasargā no nejaušiem izšļakstījumiem[2].
Veiktspēja, kas pārsniedz klases vajadzības
11,6 collu TravelMate B117, ko darbina Intel®, Pentium® vai Celeron® procesori, ir Intel® HD grafika, līdz 4 GB DDR3L atmiņa, HDD vai eMMC datu krātuves iespējas, dubultie digitālie skaļruņi un Acer Crystal Eye HD tīmekļa kamera ar HDR atbalstu. Piezīmjdatoram ir arī īpaši gluds un reaģējošs precīzais skārienpaliktnis, kas atbalsta Windows 10 žestus.
Daudzveidīgas savienojamības iespējas
TravelMate B117 ir iebūvēts 802.11ac bezvadu internets ar 2×2 MIMO, kas nodrošina līdz trīs reizēm ātrāku[3] bezvadu tīkla savienojamību salīdzinājumā ar 802.11n. Savienojamībai, izmantojot vadus, ir pieejams viens USB 3.0 ports, viens USB 2.0 ports un pilnizmēra HDMI ports ar HDCP atbalstu.
[1] 1,35 kg eMMC versijai un 1,43 kg HDD versijai
[2] Izšļakstījumiem līdz 30 ml
[3] Pamatojoties uz IEEE 802.11ac specifikācijas projektu. Ar 802.11ac bezvadu internetu aprīkotam datoram, lai tas darbotos pienācīgi, ir nepieciešams 802.11ac rūteris. Faktiskais ātrums atšķiras atkarībā no diapazona, pieslēguma ātruma, vietas apstākļiem, tīkla lieluma un citiem faktoriem. Līdz trīs reizēm ātrāks, ja salīdzina 802.11ac ar 802.11n

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…