29. oktobris, 2020

Izsludināta pieteikšanās pirmajam LG OLED FIFA Baltic Cup eSports turnīram

LG OLED FIFA Baltic Cup

Līdz ar jaunās spēles “FIFA21” iznākšanu, “LG Electronics” (LG) sadarbībā ar “GOEXANIMO” izsludina pirmo Baltijas mēroga kombinēto “FIFA20” un “FIFA21” turnīru “LG OLED FIFA Baltic Cup”, kura fināls norisināsies 29. novembrī. Turnīra galvenā balva ir jaunais un īpaši spēlēm paredzētais LG OLED 48′ CX sērija televizors.

Šobrīd, kad lielākā daļa sporta pasākumu ir atcelti, plašu popularitāti iegūst eSports. Elektroniskais sports ļauj ikvienam piedalīties dažādos turnīros vai kļūt par skatītāju neatkarīgi no turnīra norises vietas. Pēdējos gados LG ir pievērsis īpašu uzmanību jaunāko spēļu tehnoloģiju integrēšanai televizoros, kas nepārprotami var uzlabot eSport spēlētāja sniegumu.

Lai kvalificētos “LG OLED FIFA Baltic Cup” turnīra finālam un dotos cīņā par jauno televizoru, spēlētājiem būs sevi jāpierāda kvalifikācijas turnīru ciklā, uzvarot vienu no sešiem kvalifikācijas turnīriem. Katrā Baltijas valstī tiks izspēlēti divi kvalifikācijas turnīri – viens uz XBOX One platformas un viens uz PlayStation 4 platformas. Kopumā visās trīs Baltijas valstīs tiks izspēlēti seši turnīri.

Ikvienam spēlētājam dalība kvalifikācijas turnīros ir bezmaksas. Turnīru norises periods ir no 9. novembra līdz 19. novembrim, turklāt tiem var piereģistrēties līdz katras kvalifikācijas iepriekšējās dienas plkst. 23:59. Maksimālais dalībnieku skaits katrā kvalifikācijā ir 256 spēlētāji. Turnīra formāts ir “Double Elimination Best-of-One”, spēlētājiem būs jāspēlē spēles “FIFA20” versija uz XBOX One un PlayStaion 4 platformām. Plašāk ar turnīra noteikumiem iespējams iepazīties Goexanimo.lv mājas lapā.

XBOX One kvalifikācijas turnīru kalendārs:

 • Latvijas kvalifikācija – 9.-10. novembris
 • Igaunijas kvalifikācija – 10.-11. novembris
 • Lietuvas kvalifikācija – 11.-12. novembris

PlayStation 4 kvalifikācijas turnīru kalendārs:

 • Latvijas kvalifikācija – 16.-17. novembris
 • Igaunijas kvalifikācija – 17.-18. novembris
 • Lietuvas kvalifikācija – 18.-19. novembris

Turnīra finālā piedalīsies tikai seši labākie spēlētāji, kas būs uzvarējuši kādā no iepriekšējiem kvalifikācijas turnīriem. Spēles formāts ir “Best-of-One Round-Robin group stage”, kā arī “Grand final” and “3rd place decider”. Fināla turnīra spēlētājiem uz turnīra norises laiku tiks nodrošināta spēles “FIFA21” kopija, kā arī fināla platforma – XBOX One. Vērtīgas balvas no LG savā īpašumā varēs iegūt ne tikai turnīra dalībnieki, bet arī tā skatītāji.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda