2. novembris, 2019

LG un Qualcomm apvienos spēkus automobiļu programmatūras attīstībā

lg logo

LG Electronics (LG) un Qualcomm Incorporated struktūrvienība Qualcomm Technologies Inc. paziņojuši par sadarbības plāniem, lai turpinātu LG automobiļu informācijas un izklaides sistēmas webOS Auto attīstīšanu. Apvienojot webOS Auto un Qualcomm® Snapdragon™ Automotive Development Platform (ADP), uzņēmumi plāno radīt un attīstīt autovadītājiem un pasažieriem ērtāku automobiļu izmantošanas pieredzi.

LG webOS Auto ir uz operētājsistēmas Linux bāzēta platforma, kurā izmantotas LG automobiļu informācijas un izklaides sistēmas zināšanas nākamās paaudzes – savienotām automašīnām. LG nesen prezentētā webOS Open Source Edition 2.0, kas uzlabo automobiļu informācijas un izklaides sistēmas funkcionalitāti, ļauj izbaudīt atsevišķas inovatīvas funkcijas, kas tiks iestrādātas webOS Auto. Atvērtais pirmkods un ar to saistītie rīki un vadlīnijas pieejamas lejupielādei vietnē http://webosose.org.

Snapdragon ADP piedāvā nozarē vadošās informācijas un izklaides sistēmas tehnoloģijas, kas tiek atbalstītas ar mākslīgo intelektu, progresīvu grafiku augstas izšķirtspējas ekrānu konfigurācijām un Ultra HD mediju straumēšanu. Snapdragon ADP izstrādāts tā, lai nodrošinātu daudzpusīgu aparatūras un programmatūras vidi, kas ļautu strauji attīstīt augstas veiktspējas un jaudas patēriņa ziņā efektīvas automobiļu salonu platformas, tostarp blakus un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem paredzētus ekrānus izklaides satura patērēšanai.

Papildus progresīvākas webOS Auto sistēmas attīstīšanai un komercializēšanai, LG un Qualcomm sadarbosies arī pie uzziņu platformas izstrādes, ko LG prezentēs janvārī notiekošajā izstādē CES 2020.

“Mēs augstu novērtējam šo sadarbību ar Qualcomm, kas paplašina webOS Auto platformas ekosistēmu, un, pateicoties tādiem jaunākajiem Qualcomm risinājumiem kā 5G tīkli un multivide, klienti spēs savienotos automobiļos izbaudīt tādu pašu izklaidi kā mājās,” norāda LG Electronics prezidents un tehnoloģiju direktors I.P. Parks (Dr. I.P. Park). “Kopīgiem spēkiem webOS un Snapdragon ADP nodrošinās augstas veiktspējas un daudzpusīgu aparatūras un programmatūras platformu nākotnes automobiļu informācijas un izklaides sistēmām.”

Darbs starp LG un Qualcomm Technologies tiek balstīts uz ilgstošām un veiksmīgām attiecībām starp abiem uzņēmumiem, radot lielisku ietekmi uz nākamās paaudzes automobiļu programmatūru,” saka Qualcomm Technologies Inc. vecākais viceprezidents un globālās uzņēmējdarbības vadības prezidents Džims Ketijs.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda