Sākums Auto, Moto Dobeles pusē par 1,4 miljoniem atjaunos autoceļu segumu

Dobeles pusē par 1,4 miljoniem atjaunos autoceļu segumu

1 minūtes lasīšanai

Uzsākti seguma atjaunošanas būvdarbi uz  reģionālā autoceļa Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) posmā no Dobeles līdz Liepājas šosejai (A9) (34,19.-45,41. km), uz reģionālā autoceļa Dobele–Bauska (P103) posmā no Kroņauces līdz Tērvetei (14.-19,52. km), kā arī uz vietējās nozīmes autoceļa Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi (V1098) posmā no Dobeles līdz krustojumam ar autoceļu Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) (2.-10,33. km). Visos trīs autoceļu posmos kopā tiks atjaunots segums 24 km garumā, un šos darbus paredzēts pabeigt septembrī.
Uz ceļa Jelgava–Dobele–Annenieki atjaunos ceļu 11 km garumā. Tur trīs kilometru posmā aiz Dobeles līdz Gardenei tiks veikta asfalta profila labošana, bet būvobjekta garumā no Dobeles cauri Anneniekiem līdz pat Liepājas šosejai (A9) paredzēta virsmas apstrāde. Projekta ietvaros paredzēts atjaunot arī piecas sabiedriskā transporta pieturvietas.
Arī ceļam Dobele–Bauska posmā no Kroņauces līdz Tērvetei piecos kilometros tiks veikta virsmas apstrāde un atjaunotas četras sabiedriskā transporta pieturvietas.
Savukārt uz ceļa Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi posmā no Dobeles līdz Krimūnām labos ceļa iesēdumus un veiks virsmas apstrādi gandrīz astoņos kilometros.
Sākoties būvdarbiem, uz visiem trim autoceļiem būs ātruma ierobežojums 70 km/h un 50 km/h.
Būvdarbus visos trīs objektos veic SIA Strabag, un kopējā būvdarbu līgumcena ir 1,4 miljoni eiro (ar PVN).
Izmantotie resursi: http://lvceli.lv

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…