Mani sauc Jānis Alksnis un šis ir mans privātais  blogs. Te es atzīmēju svarīgākās aktulalitātes. Gan paša sacerētas, gan ievērības cienīgākās draugu iesūtītas ziņas. Šajā blogā ir izlasāmi 1,032 ieraksti. Daļa no tiem ir pārcelti no manām iepriekšējām mājaslapām un projektiem, jo šī nebūt nav pirmā mājaslapa. Cerams, šis būs kaut nedaudz noderīgs ieguldījums vēstures atspoguļošanā nākamajām paaudzēm, kā arī interesanta lasāmviela par mūsdienīgākajiem jautājumiem. Iepriekš esmu ieguldījis darbu vairākos projektos un mājaslapās.. Šobrīd gan palikušas dzīvas tikai dažas no tām.
Fotogrāfa piezīmes vairākās versijās, gan dzinējs, kurā tika ieguldīts daudz kodēšanas laika un darba. Daudz kas no tā visa tagad jau šķiet smieglīgi primitīvs –
http://www.noverotajs.lv/web/saakums.php
gan modīgā wordpress versija / http://www.noverotajs.lv /
Balvu baznīca, kas uzreiz nonāca wordpress versijā / https://www.balvubaznica.lv /
Pārējie projekti vairs nav izturējuši laika zobu un devušies vēstures virzienā. Esmu palīdzējis, gan tautsaimniecības jomā, gan modes industrijā.
Ar komentētāju aktivitāti šajā projektā gan es nevaru lepoties. Iepriekšējo lapu komentārus nepārcēlu, bet šajā ir tikai 46 komentāri. Tas pat varbūt nav slikti, jo nav jānodarbojas ar nekārtības savākšanu. Laiks dara savu un šobrīd ir pavisam citas prioritātes. Kādas? Par to tad arī ik pa laikam uzrakstīšu šajā blogā.

Esmu atvērts dažādiem sadarbības projektiem un modeļiem, bet par to sīkāk izrunāsim savstarpēji izmantojot bloga kontaktu formu.

Dažkārt satura autors, bet dažkārt pārpublicētājs: 2009 –2019, Jānis Alksnis. Pārpublicēšana ir atļauta, saglabājot atsauci uz autoru (vārds, uzvārds) un saiti uz avotu, kā arī painformējot mani.

Click Me