16. augusts, 2017

Ekstrems un Nitišs aicina kļūt par daļu no EKS komandas rallijkrosa čempionāta posma Latvijā

Sport, un FIA pasaules rallijkrosa čempionvienība EKS aicina ielūkoties Latvijas posma aizkulisēs, pavadot neaizmirstamu nedēļas nogali kopā ar Matiasu Ekstremu – EKS komandas īpašnieku un 2016. gada čempionu, Tomasu Heikinenu, kā arī vienu no veiksmīgākajiem Latvijas sacīkšu braucējiem Reini Nitišu. Rallijkrosa Latvijas posms Biķernieku trasē Rīgā norisināsies no 15. līdz 17. septembrim.
Kas jādara, lai pieteiktos? Vispirms Tev jābūt aizrautīgam autosporta fanam un entuziastam, jāpārvalda angļu valoda, jābūt radošam, kā arī jāizpilda vienkārši konkursa nosacījumi:   

 1. Izvēlies vienu draugu, kurš ir tikpat kaislīgs autosporta fans un ar kuru kopā vēlies doties šajā unikālajā piedzīvojumā;
 2. Pastāsti mums, kāpēc tieši jūs vislabāk iederaties EKS komandā. Tev un Tavam draugam nav obligāti jābūt mehāniķiem vai jāpārzina auto uzbūve, bet noteikti centies atrast kaut ko īpašu, kas jūs atšķir no pārējiem pretendentiem;
 3. Izvēlies sev tuvāko no sešām konkursa vietnē minētajām EKS komandas profesijām.  

 
Neaizmirsti pieteikumam pievienot bildi vai video, kur esi kopā ar draugu. Pieteikumus pieņemsim no 15. augusta līdz 7. septembrim.
Kā tiks noteikts uzvarētājs? Aicini savus draugus un paziņas ielūkoties konkursa lapā un spiest “like” – uzvarētāju noteiks “tautas” balsojums. Ja Tavs pieteikums saņems visvairāk balsu, tad atliks tikai sagaidīt zvanu no Matiasa Ekstrema.
EKS komanda kopā ar Sport uzvarētājam segs ceļa un dzīvošanas izdevumus, nodrošinās EKS komandas oficiālo formu un piekļuvi tam, ko var saņemt vien rallijkrosa čempionāta dalībnieki. Ja Tev ir pieredze un pārzini spēkratus, tad varēsi arī aktīvi piedalīties S1 EKS RX SupercarEKS komandas automobiļu apkopē.
Ja esi gatavs iesaistīties cīņā par ekskluzīvu  pieredzi un neaizmirstamām emocijām, dodies uz konkursa lapu un piesakies: http://www.eks-audisportexperience.com/latvia2017/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda