Sākums Auto, Moto ''Gāzi grīdā'' jaunākā 24. sezona ekskluzīvi pieejama ''Viaplay''

''Gāzi grīdā'' jaunākā 24. sezona ekskluzīvi pieejama ''Viaplay''

1 minūtes lasīšanai

Tikai marta sākumā pasaules pirmizrādi piedzīvoja šova Gāzi grīdā (Top Gear) jaunā sezona. Video satura platformā Viaplay jau šodien ir pieejamas visai atzinīgi vērtētā šova pirmās sērijas latviešu valodā! Jaunie raidījuma vadītāji Mets Leblāns, Rorijs Reids un Kriss Haris ir tieši tie, kuri jaunajai sezonai piešķirs papildu ātrumu, izveicību un vīrišķību!

Ko gaidīt jaunajā sezonā?

Aizraujošais, humoristiskais un profesionālais raidījums Gāzi grīdā jau ir viens no pasaulē populārākajiem televīzijas auto-raidījumiem. Jaunās sezonas pirmajās sērijās raidījuma vadītāji testēs tādas ekskluzīvas automašīnas kā Ferrari FXXK, Alfa Romeo Giulia, Aston Martin. Skatoties šo raidījumu, mēs izceļosim cauri ASV, iepazīsim Kazahstānas auto ceļus un neceļus, kā arī viesosimies Arābijas pussalā.
Kā jau ierasts, katrā raidījumā viesos nāks kāda ievērojama personība, kas sniegs savu skatījumu un uztveri par automašīnām. Pirmajās sērijās iepazīsim aktieri Džeimu Makavoju, angļu reperi Tinie Tempah un aktieri Deividu Tenantu.
Nepalaid garām – Gāzi grīdā 24. sezonu, kur sastapsi visneprātīgākās sacensības un ievērības cienīgas automašīnas, asas izjūtas, jaunus izaicinājumus un uzjautrinošus notikumus!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…