Sākums Auto, Moto Jaunais Audi A8 – luksusa klases nākotne

Jaunais Audi A8 – luksusa klases nākotne

2 minūtes lasīšanai

Luksusa klases sākas šodien, kad jaunais Audi A8 debitē Audi Summit izstādē Barselonā. Flagmaņa ceturtā paaudze kārtējo reizi demonstrē Vorsprung durch Technik, piedāvājot jaunu dizaina valodu, inovatīvu skārienekrāna vadības koncepciju un sistemātiski elektrificētu piedziņu.  Audi A8 ir pirmais sērijveidā ražotais automobilis pasaulē, kas izstrādāts augsta līmeņa automatizētai braukšanai. Sākot ar 2018. gadu, zīmols pakāpeniski ieviesīs ražošanā autonomās braukšanas funkcijas, piemēram, stāvvietas, garāžas un sastrēgumu palīgsistēmas.

Stila noteicējs: ārējais

Audi A8 stils aizsāk jaunu Audi zīmola dizaina ēru. Priekšpuse ar plato priekšējo režģi un plūstošajām, muskuļotajām virsbūves līnijām simbolizē sportisku eleganci, izsmalcinātību un progresīvu statusu. Jaunais A8 atspoguļo dizaina tendences, kas tika parādītas iepriekš demonstrētajā konceptautomobilī. 5,17 metrus garais luksusa klases sedans standarta versijā vai A8 L ar par 13 cm garāku garenbāzi nepaliek nepamanīts.
Audi zīmols ir labi pazīstams ar sportisko raksturu, vieglo konstrukciju, kā arī quattro pastāvīgo pilnpiedziņu, un jaunais A8 iemieso visas šīs vērtības. Sabalansētās proporcijas vienādi izceļ visus četrus riteņus. Muskuļotās līnijas virs riteņu arkām vizualizē quattro piedziņu. Raugoties no sāna, vertikālā priekšpuse kombinācijā ar nedaudz slīpo aizmuguri rada vizuālas dinamikas iespaidu. Flagmanis ir nekļūdīgi atpazīstams gan dienā, gan naktī, pateicoties unikālajiem HD Matrix priekšējiem LED lukturiem ar Audi lāzera tehnoloģiju, LED gaismas joslām un OLED aizmugurējiem lukturiem. Kad autovadītājs pienāk pie automobiļa vai dodas prom no tā, tie rada unikālas gaismas animācijas.

Komfortabli apartamenti: salons

Galvenā dizaina iezīme ir brīvība ar jaunu luksusa pieskaņu. Abi virsbūves varianti ir būtiski pieauguši garumā, salīdzinot ar iepriekšējo modeli. Aprīkojuma un materiālu klāsts ir ļoti plašs, katra detaļa izceļ kvalitāti − no sēdekļu perforācijas līdz elektriski atveramām un aizveramām ventilācijas atverēm.
Visgreznākā sēdvieta jaunajā Audi flagmaņa modelī ir aizmugurējais sēdeklis labajā pusē − kam ir četras dažādas regulēšanas iespējas un kāju balsts. Pasažierim ir iespēja sasildīt pēdas un baudīt masāžu, ko nodrošina priekšējā pasažiera sēdekļa atzveltnē iebūvēta ierīce ar maināmiem iestatījumiem. Jaunie  galvas balsti sniedz vēl augstāku komforta līmeni. Aizmugurē sēdošie var kontrolēt arī tādas funkcijas kā apkārtējo apgaismojumu, jaunās HD Matrix lasīšanas gaismas un sēdekļu masāžas funkciju, kā arī veikt privātus tālruņa zvanus no atsevišķas vadības pults. Aizmugurējā sēdekļa tālvadības pults ar viedtālruņa izmēra OLED displeju ir izvietota ējā roku balstā un ir izņemama.
 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…