Sākums Auto, Moto Latgalē slēgti 7 valsts vietējās nozīmes ceļi, viens reģionālais un šoseja Kārsava – Rēzekne

Latgalē slēgti 7 valsts vietējās nozīmes ceļi, viens reģionālais un šoseja Kārsava – Rēzekne

2 minūtes lasīšanai

Spēcīgu lietavu dēļ Latgalē daudzviet ir pārplūduši un izskaloti autoceļi. Satiksmei ir slēgti septiņi valsts vietējās nozīmes autoceļi un reģionālais autoceļš Viļaka – Kārsava (P45) autoceļa 37. kilometrā.
Joprojām ir slēgta satiksme valsts galvenais autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Kārsavas līdz Rēzeknei. Satiksme novirzīta pa reģionālo autoceļu Kārsava – Ludza – Ezernieki (P49) un šoseju Jēkabpils – Rēzekne – Ludza –  Krievijas robeža (A12). Izmantojot šo apbraucamo ceļu, ir jārēķinās, ka starp Rēzekni un Ludzu notiek remontdarbi un satiksmi tur regulē astoņi luksofori. Naktī uz piektdienu uz autoceļa Kārsava – Ludza – Ezernieki (P49) bija iebrukusi caurteka un satiksme bija īslaicīgi slēgta, taču stundas laikā jau tika atjaunota.
Šodien inženieri vērtēs, vai ir iespējams uzsākt šosejas Kārsava – Rēzekne posma atjaunošanu, vai arī būs nepieciešams vēl gaidīt, kamēr samazinās ūdens līmenis un ceļš apžūs.
Satiksme ir slēgta sekojošos valsts vietējo autoceļu posmos:
(V460) Tilža – Baltinava pie Baltinavas (18,8. km);
(V478) Upītes – Demerova pie Demerovas (6,7. km);
(V499) Rogovka – Mežvidi  pie Rogovkas (2. km);
(V499) Rogovka – Mežvidi pie Bliseniem (5. km);
(V676) Višķi – Grāveri pie Ambeļiem (7,4. km);
(V504) Bozova – Kaskāni pie Bozovas (1,1. km);
(V593) Verēmi – Rogovka pie Čudarāniem (9. km).
Satiksmes ierobežojumi sakarā ar remontdarbiem:
Turpinās būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) Salaspils novadā posmā no Avotiem līdz pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (A6). Satiksme tur var būt īpaši palēnināta. Aicinām izvēlēties citu maršrutu!
Visvairāk satiksmes ierobežojumu būvdarbu dēļ saglabājas starp Varakļāniem un Viļāniem (A12), kur ir 12 luksoforu posmi. Vidzemē ceļā no Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32) jārēķinās ar pieciem luksoforu posmi un dažviet arī ar apbraucamajiem ceļiem, lai izbrauktu šo posmu, vajadzīga stunda. Uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Saldus līdz Bukupei – septiņi luksoforu posmi, kurus var izbraukt 45 minūtēs.
Citi satiksmes ierobežojumi:
Šodien notiek riteņbraukšanas sacensības Baltic Chain Tour ar maršrutu Jelgava–Iecava–Baldone–Ķegums–Suntaži–Inčukalns–Murjāņi–Ragana–Turaida–Sigulda. Šīs sacensības notiek šosejas grupas
braucienā Ceļu policijas pavadībā, līdz ar to satiksme netiks apturēta. Sacensību starts ir plkst. 12:00 Jelgavā, finišs ap plkst. 16:00 Siguldā.
Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…