25. aprīlis, 2017

Martā "Toyota" pārdošanas apmēri Latvijā pieaug par 41%

Latvijā šogad martā, salīdzinot ar pagājuša gada martu, zīmola “Toyota” pārdošanas apmēri pieauguši par 41%, pārdodot 271 jaunu “Toyota” auto, pavēstīja “Toyota” un “Lexus” autorizētā tirgotāja Latvijā AS “Wess” izpilddirektors Aleksejs Radionovs.
Viņš arī informēja, ka Baltijas valstīs kopā martā pārdoti 1058 jauni “Toyota” automobiļi, kas ir par 35% jeb 275 automobiļiem vairāk nekā pērn martā. “Toyota” tirgus daļa Baltijā kopumā sasniedz 15,6% no kopējā jaunu tirgus.
“Šobrīd nozarē ir vērojama stabila augšupejoša tendence. Līdz ar pieprasījuma pieaugumu Latvijā par 5,4% palielinājusies “Toyota” zīmola tirgus daļa, sasniedzot 16,6% no kopējā tirgus,” piebilda Radionovs.
Baltijā populārākie “Toyota” modeļi martā bija “ Auris” un “Toyota Corolla”, kā arī C segmenta “Toyota” automobiļi, kurā viens no populārākajiem modeļiem ir pērn prezentētais “Toyota C-HR”. Latvijā pieprasītāko “Toyota” auto modeļu priekšgalā ir “Toyota RAV4” un “Toyota Yaris”, kā arī “Toyota Auris” un “Toyota Corolla”.
Radionovs arī atzīmēja, ka pēdējo gadu laikā aug pieprasījums pēc hibrīdauto modeļiem. Pērn pieprasījumu pēc hibrīdiem veicināja “ RAV4” modeļa ieviešana tirgū ar hibrīdtehnoloģiju, kā arī jaunais “Toyota C-HR” modelis. Latvijā “Wess” pārdod septiņus dažādus “Toyota” hibrīdmodeļus: “Yaris”, “Auris/Auris Touring Sport”, “RAV4”, “Prius”, “Prius Plug-In”, “Prius+” un “Toyota C-HR”. Populārākie “Toyota” hibrīdmodeļi ir “RAV4 Hybrid”, “Yaris Hybrid” un “Auris Hybrid” – apmēram 30% no šiem modeļiem iegādāti ar hibrīdpiedziņu.
Autotirgotājs “Wess” pārvalda trīs autocentrus. “Wess” apgrozījums 2015.gadā bija 33,541 miljons eiro, bet peļņa – 458 715 eiro. “Wess” dibināta 1992.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 213 430 eiro.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda