Sākums Auto, Moto Martā "Toyota" pārdošanas apmēri Latvijā pieaug par 41%

Martā "Toyota" pārdošanas apmēri Latvijā pieaug par 41%

1 minūtes lasīšanai

Latvijā šogad martā, salīdzinot ar pagājuša gada martu, zīmola “” pārdošanas apmēri pieauguši par 41%, pārdodot 271 jaunu “Toyota” , pavēstīja “Toyota” un “Lexus” autorizētā tirgotāja Latvijā AS “Wess” izpilddirektors Aleksejs Radionovs.
Viņš arī informēja, ka Baltijas valstīs kopā martā pārdoti 1058 jauni “Toyota” automobiļi, kas ir par 35% jeb 275 automobiļiem vairāk nekā pērn martā. “Toyota” tirgus daļa Baltijā kopumā sasniedz 15,6% no kopējā jaunu auto tirgus.
“Šobrīd nozarē ir vērojama stabila augšupejoša tendence. Līdz ar pieprasījuma pieaugumu Latvijā par 5,4% palielinājusies “Toyota” zīmola tirgus daļa, sasniedzot 16,6% no kopējā tirgus,” piebilda Radionovs.
Baltijā populārākie “Toyota” auto modeļi martā bija “Toyota Auris” un “Toyota Corolla”, kā arī C segmenta “Toyota” automobiļi, kurā viens no populārākajiem auto modeļiem ir pērn prezentētais “Toyota C-HR”. Latvijā pieprasītāko “Toyota” auto modeļu priekšgalā ir “Toyota RAV4” un “Toyota Yaris”, kā arī “Toyota Auris” un “Toyota Corolla”.
Radionovs arī atzīmēja, ka pēdējo gadu laikā aug pieprasījums pēc hibrīdauto modeļiem. Pērn pieprasījumu pēc hibrīdiem veicināja “Toyota RAV4” modeļa ieviešana tirgū ar hibrīdtehnoloģiju, kā arī jaunais “Toyota C-HR” modelis. Latvijā “Wess” pārdod septiņus dažādus “Toyota” hibrīdmodeļus: “Yaris”, “Auris/Auris Touring Sport”, “RAV4”, “Prius”, “Prius Plug-In”, “Prius+” un “Toyota C-HR”. Populārākie “Toyota” hibrīdmodeļi ir “RAV4 Hybrid”, “Yaris Hybrid” un “Auris Hybrid” – apmēram 30% no šiem modeļiem iegādāti ar hibrīdpiedziņu.
Autotirgotājs “Wess” pārvalda trīs autocentrus. “Wess” apgrozījums 2015.gadā bija 33,541 miljons eiro, bet – 458 715 eiro. “Wess” dibināta 1992.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 213 430 eiro.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…