30. jūnijs, 2017

Tiks noskaidrots Latvijas ekonomiskākais kravas auto vadītājs

Sākusies pieteikšanās Trucks ekonomiskas braukšanas sacensībām “Optifuel Challenge 2017”, kurās noskaidros labākos kravas automobiļu vadītājus, kuri noteiktu distances posmu spēs veikt patērējot vismazāk degvielas. Sacensībās tiek aicināts pieteikties ikviens kravas automobiļa neatkarīgi no tā, kāda modeļa transportlīdzekli vada ikdienā.
Sacensībās vērtīgus apbalvojumus iegūs ne tikai vadītāji, bet arī viņu darba devēji. Tādēļ Trucks aicina arī uzņēmumus piedalīties ekonomiskas braukšanas sacensībās, tajās piesakot savus šoferus. Pieteikšanās un sacensību nolikums atrodams Renault Trucks mājaslapā. Jāņem vērā, ka sacensībās varēs piedalīties 60 dalībnieki.
“Optifuel Challenge 2017” ietvaros tiks pārbaudītas dalībnieku individuālās braukšanas prasmes, prognozējot situāciju uz ceļa un izmantojot kravas automašīnu, lai iespējami mazāk patērētu degvielu.
Sacensību dalībniekiem jāveic noteikta distance pa koplietošanas ceļiem ar sacensību organizatora nodrošinātu T480 kravas automašīnu ar 480 Zs jaudu, kas aprīkota ar Optidriver pārnesumkārbu, Optifleet telemātikas sistēmu un puspiekabi.
Lai noteiktu ekonomiskāko autovadītāju, degvielas patēriņš tiks mērīts ar Optifleet telemātikas sistēmu. Vienāda degvielas patēriņa gadījumā uzvarētājs būs tas, kurš distanci paveicis īsākā laikā.
Latvijas kvalifikācijas braucieni “Optifuel Challenge” norisināsies no 11. – 21. jūlijam, bet Latvijas sacensību fināls – 22.jūlijā. Tad noskaidros labāko kravas autovadītāju, kurš iegūs iespēju doties sevi, savu uzņēmumu un Latviju pārstāvēt sacensību pasaules finālā, kas notiks 17.-19. oktobrī Madridē, Spānijā.

Balvu fonds

Latvijas sacensību balvu fonds autovadītājiem:

  1. vieta – ceļa zīme uz sacensību finālu Spānijā un IPhone SE;
  2. vieta – dāvanu karte EUR 150 Volvo Truck Latvia aksesuāru veikalā;
  3. vieta – Trucks jaka.

Pasaules sacensību fināla balvu fonds autovadītājiem un darba devējiem:

  1. vieta – autovadītājam – dāvanu karte EUR 6000 un darba devējam – jauna T480 automašīna;
  2. vieta – autovadītājam – dāvanu karte EUR 2000 un darba devējam – dāvanu karte EUR 5000 Trucks mazumtirdzniecības tīklā;
  3. vieta – autovadītājam – dāvanu karte EUR 1000 un darba devējam – dāvanu karte EUR 2500 Trucks mazumtirdzniecības tīklā

 

 
Plašāka informācija: http://www.iauto.lv/zinas/reklamraksti/25551-mekle-latvijas-ekonomiskako-kravas-automasinas-vaditaju-

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda