27. oktobris, 2017

Trasē „Bišpēteri”, norisināsies Pulkveža Oskara Kalpaka un Oskara Grīga piemiņas kauss ''Cross Country''

Sacensībās startēs – mopēdi, E1, E2, E3, Senioru, Hobiju, C, , Veterānu, Kvadru open, un Kvadru 4×4 klases.  
Tradicionāli rudenī, jau 12. reizi novembra sākumā tiek organizētas Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas kausa . Šogad šīs sacensības būs par godu arī Oskara Grīga piemiņai, kurš nu jau devies aizsaulē un bija šī pasākuma galvenais iniciators.
Savulaik viņa teiktie vārdi – „Kamēr vēl būšu, tikmēr Kalpaka piemiņu caur motosportu saglabāsim, un domāju, ka to turpinās arī nākamās paaudzes.” Oskara Grīga vārdi ir piepildījušies, jo dēls, Gatis Grīgs turpina tēva iesākto.
„Šis būs divu Oskaru piemiņas kauss. Lielākā daļa braucēju, kuri jau piedalījušies sacensībās, ir braukuši un trasi zina. Arī šogad trasē lielu izmaiņu nebūs. Trases segums – smiltis un māls. Viena apļa garums ~ 3,8 km. Šajā trasē piedalās sportisti, kuri nebīstas dubļu un rudenīgu laikapstākļu,” saka Gatis Grīgs.
Būs ugunskurs. Visi sportisti un šī sporta veida cienītāji ir laipni gaidīti, jo sacensības, kā ierasts, norisināsies patīkamā atmosfērā. Pirmais starts plkst. 11:00!
Sacensību nolikumu lasi šeit – http://www.licences.lv/uploads/temp/1508938295-pulkvezaokalpakakauss161.pdf
Sacensībām reģistrējies www.enduromanager.eu līdz 03.11. plkst. 14:00 vai raksti pieteikuma e-pastu [email protected].

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.