Sākums Auto, Moto Volkswagen Latvijā prezentē savu jauno flagmani "Arteon"

Volkswagen Latvijā prezentē savu jauno flagmani "Arteon"

1 minūtes lasīšanai
  1. jūlijā norisinājās jaunā Volkswagen flagmaņa Arteon prezentācijas pasākums. Jaunais modelis apvieno klasiskas sporta automašīnas dizaina elementus ar fāstbeka eleganci un ietilpību par pieejamu cenu. Pasākumā, kurā par kulmināciju kļuva pirmie testa izbraucieni pa Rīgas, Jūrmalas un Siguldas apkārtni, Volkswagen paziņoja par jaunā sedana pieejamību Latvijā.

„Mēs esam priecīgi aicināt klientus uz mūsu dīlēru centriem Latvijā un demonstrēt, uz ko ir spējīgs jaunais Volkswagen flagmanis. Mēs esam pārliecināti, ka Arteon modelis piedāvā visu to, ko cilvēki jau ilgi ir gaidījuši – jaudīgu un emocionālu dizainu apvienojumā ar izslavēto Volkswagen funkcionalitāti un praktiskumu. Ievērojami rezultāti automašīnas iepriekšpārdošanā, kad pārdoti vairāk nekā 74 automobiļi, liecina par pozitīvu Arteon nākotni Baltijas valstīs,” norāda Volkswagen zīmola vadītājs Baltijas valstīs Ilgars Ļubka.
Pasākuma laikā viesi testēja Arteon inovatīvās vadības palīgsistēmas, tostarp jaunākās paaudzes adaptīvo kruīza kontroli (ACC) ar prognozēšanas funkciju, kas tagad ņem vērā arī tādus datus kā braukšanas ātruma ierobežojumus un maršruta informāciju, automātiski koriģējot braukšanas ātrumu, adaptīvo piekares regulēšanu ar 43 dažādiem starpposmiem, progresīvo stūrēšanu, kas atvieglo gan vienkāršu braukšanu, gan sarežģītu manevrēšanu, kā arī baudīja lieliskos Latvijas skatus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Auto, Moto
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

IT Waffle Meetup aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsie…