6. augusts, 2021

220.lv Marketplace aicina pieteikties freelance profesionāļiem

220 marketplace

Nepārtraukti augošā “Pigu Grupa”, kurā iekļaujas arī tirdzniecības centrs internetā 220.lv, uz sadarbību aicina fotogrāfus, tulkotājus un IT pakalpojumu sniedzējus. Šobrīd e-tirdzniecības centra Marketplace platforma apvieno gandrīz 3000 pārdevējus, vēl simtiem jaunu uzņēmēju pievienojoties katru mēnesi, tiem aktivizējot simtiem tūkstošu jaunu produktu, kuriem nepieciešamas fotogrāfijas, apraksti, tulkojumi, ja preces vienlaicīgi tiek tirgotas vairākos tirgos, kā arī IT pakalpojumi.

“Katru dienu mēs noslēdzam vidēji 15 jaunus līgumus ar ļoti dažādiem veikaliem, tā pievienojot aptuveni 10 000 jaunus produktus mūsu piedāvājumam. Mūsu mērķis ir nodrošināt ne tikai preču kvalitāti, bet arī fotogrāfiju, aprakstu un tulkojumu kvalitāti. Tieši tāpēc radām fotogrāfu, tulkotāju, teksta redaktoru un IT speciālistu profesionāļu tīklu, kuru pakalpojumus aicināsim izmantot sava tirdzniecības centra internetā pārdevējiem,” uzsver Raimondas Žilenas, “Pigu Grupas” Marketplace vadītājs.

“Pigu Grupa”, pirmkārt, aicinās par iespējamo sadarbību ieinteresētos fotogrāfus, tulkotājus un IT pakalpojumu sniedzējus uz vienkāršu sākotnējo atlasi.

Lai reģistrētos pakalpojumiem, aicinām aizpildīt pieteikuma formu:

Fotogrāfiem
Tulkiem
XML programmētājiem

“Mēs tiecamies nodrošināt vienkāršāko un pēc iespējas gludāko tirdzniecības uzsākšanu savā e-platformā. Pašu spēkiem nodrošināt atbilstošu preču pieteikumu tirdzniecībai internetā, it īpaši, ja tirdzniecība notiek vairākos tirgos vienlaikus, var izrādīties izaicinājumu pilna. No savas puses vēlamies minimizēt jebkādas bažas, līdz ar to mūsu mērķis ir apvienot uzticamus un sevi pierādījušus pakalpojumu sniedzējus, kuri ir pazīstami ar specifiskām prasībām e-komercijai un spēj nodrošināt nepieciešamos pakalpojumus operatīvi un augstā kvalitātē,” piebilst R. Žilenas.

Viņš arī norāda, ka no šādas sadarbības iegūs visi – e-komercijas tirgotāji saņems nepieciešamos pakalpojumus, savukārt pakalpojumu sniedzējiem tās ir biznesa iespējas.

Dotajā brīdī “Pigu Grupas” tirgotājiem nepieciešami fotogrāfi, fotogrāfiju apstrādātāji, teksta redaktori, kā arī lietuviešu, igauņu, krievu, somu un poļu valodas tulkotāji. Tāpat ir augsta nepieciešamība pēc IT speciālistiem, kuru atbildībā būtu XML failu apstrāde, uzturēšana un atjaunināšana, preces piegādājot tirdzniecības sistēmai.

“”Pigu Grupa”, kurā iekļaujas 220.lv, šobrīd kļūst par vēl lielāku uzņēmumu. Mēs augam par lielas komūnas vietni, kur ikvienam ir iespēja strādāt un pelnīt. Mēs paredzam, ka nākotnē būs nepieciešamība pēc vēl lielāka spektra pakalpojumiem, līdz ar to arī atbilstoši augs,” uzsver R. Žilenas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda