Sākums Jaunumi 220.lv un Xnet.lv apvieno spēkus

220.lv un Xnet.lv apvieno spēkus

2 minūtes lasīšanai
220 lv

Šodien “Mid Europa Partners” (“Mid Europa”) paziņoja, ka ir noslēgtas sarunas par līguma parakstīšanu ar MCI Group (“MCI”) un UAB Pigu (“Pigu”), un Hobby Hall Group OÜ (“HHG”) dibinātājiem, lai apvienotu Pigu un HHG. Apvienošanās rezultātā tiks attīstīta vadošā e-komercijas un tiešsaistes marketplace platforma, kas darbosies Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Somijā (turpmāk “Grupa”).

Mid Europa kļūs par lielāko akcionāru kopā ar MCI, un diviem uzņēmuma dibinātājiem Pigu un HHG, saglabājot ievērojamas daļas apvienotajā Grupā. Paredzēts, ka darījums, uz kuru attiecas konkurences noteikuma apstiprinājuma saņemšana, tiks pabeigts 2021. gada otrajā ceturksnī.

Ar vairākiem miljoniem reģistrēto klientu četrās valstīs, vairāk nekā 2000 tirgotājiem, kas pievienojušies Pigu patentētajai marketplace platformai pagājušā gada laikā, kā arī unikālajiem online iepirkšanās galamērķiem tādiem kā pigu.lt, kaup24.ee, hansapost.ee, 220.lv, xnet.lv un hobbyhall.fi,  tiek uzskatīts, ka Grupa vadīs strauju augošo digitālās ekonomikas attīstību reģionā, nodrošinot labāko cenas piedāvājumu savā klasē un tiešsaistes iepirkšanās pieredzi saviem klientiem un tirgotājiem.

“Šī ir bijusi mūsu pirmā investīcija Baltijas valstīs, kas noslēgusies ar lieliem panākumiem. Mēs augstu vērtējam Pigu komandas centību un neatlaidību, pateicoties kurai tā ir kļuvusi par neapšaubāmu e-komercijas nozares līderi reģionā. Mēs Baltijas valstu tirgu uztveram kā vienu no interesantākajiem reģioniem investīciju jomā Centrāleiropā un Austrumeiropā,” norāda MCI vecākais partneris Macejs Kovalski (Maciej Kowalski).

Savukārt Mid Europa partneris Kerims Turkmens (Kerim Turkmen) norāda: “Pigu un HHG iegāde apliecina, ka MID Europa turpinās koncentrēties uz atbalsta sniegšanu izveidotajiem e-komercijas līderiem Centrāleiropā un Austrumeiropā. Apvienotā Grupa turpina līdzīgu praksi, paātrinot ieguldījumus inovācijās un klientu pieredzē, un mēs ticam, ka šis iezīmēs jaunu nodaļu e-komercijas attīstībā Baltijas reģionā.”

Daiņus Ļuļis (Dainius Liulys), Pigu Grupas izpilddirektors un līdzdibinātājs, kurš darbosies apvienotās Grupas izpilddirektora amatā, norāda: “Pigu un HHG apvienošana veido Grupu kā patiesu reģionālo līderi un dod mums unikālu iespēju paātrināt e-komercijas izaugsmi Baltijā un Somijā. Mēs apvienojam kopā divas neticami talantīgas komandas un paredzam izmantot mūsu kopīgo sniegumu un tehnoloģisko infrastruktūru, kā arī ievērojami paplašināt preču sortimentu, un tehnoloģiju infrastruktūras attīstību, lai turpinātu klientiem uzlabotu iepirkšanās pieredzi tiešsaistē. Esmu lepns, ka mums ir tik pieredzējis un spēcīgs partneris kā Mid Europa, un cerīgi skatos uz iespēju vadīt Grupu caur tās turpmākajiem attīstības posmiem.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…