31. marts, 2021

220.lv un Xnet.lv apvieno spēkus

220 lv

Šodien “Mid Europa Partners” (“Mid Europa”) paziņoja, ka ir noslēgtas sarunas par līguma parakstīšanu ar MCI Group (“MCI”) un UAB Pigu (“Pigu”), un Hobby Hall Group OÜ (“HHG”) dibinātājiem, lai apvienotu Pigu un HHG. Apvienošanās rezultātā tiks attīstīta vadošā e-komercijas un tiešsaistes marketplace platforma, kas darbosies Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Somijā (turpmāk “Grupa”).

Mid Europa kļūs par lielāko akcionāru kopā ar MCI, un diviem uzņēmuma dibinātājiem Pigu un HHG, saglabājot ievērojamas daļas apvienotajā Grupā. Paredzēts, ka darījums, uz kuru attiecas konkurences noteikuma apstiprinājuma saņemšana, tiks pabeigts 2021. gada otrajā ceturksnī.

Ar vairākiem miljoniem reģistrēto klientu četrās valstīs, vairāk nekā 2000 tirgotājiem, kas pievienojušies Pigu patentētajai marketplace platformai pagājušā gada laikā, kā arī unikālajiem online iepirkšanās galamērķiem tādiem kā pigu.lt, kaup24.ee, hansapost.ee, 220.lv, xnet.lv un hobbyhall.fi,  tiek uzskatīts, ka Grupa vadīs strauju augošo digitālās ekonomikas attīstību reģionā, nodrošinot labāko cenas piedāvājumu savā klasē un tiešsaistes iepirkšanās pieredzi saviem klientiem un tirgotājiem.

“Šī ir bijusi mūsu pirmā investīcija Baltijas valstīs, kas noslēgusies ar lieliem panākumiem. Mēs augstu vērtējam Pigu komandas centību un neatlaidību, pateicoties kurai tā ir kļuvusi par neapšaubāmu e-komercijas nozares līderi reģionā. Mēs Baltijas valstu tirgu uztveram kā vienu no interesantākajiem reģioniem investīciju jomā Centrāleiropā un Austrumeiropā,” norāda MCI vecākais partneris Macejs Kovalski (Maciej Kowalski).

Savukārt Mid Europa partneris Kerims Turkmens (Kerim Turkmen) norāda: “Pigu un HHG iegāde apliecina, ka MID Europa turpinās koncentrēties uz atbalsta sniegšanu izveidotajiem e-komercijas līderiem Centrāleiropā un Austrumeiropā. Apvienotā Grupa turpina līdzīgu praksi, paātrinot ieguldījumus inovācijās un klientu pieredzē, un mēs ticam, ka šis iezīmēs jaunu nodaļu e-komercijas attīstībā Baltijas reģionā.”

Daiņus Ļuļis (Dainius Liulys), Pigu Grupas izpilddirektors un līdzdibinātājs, kurš darbosies apvienotās Grupas izpilddirektora amatā, norāda: “Pigu un HHG apvienošana veido Grupu kā patiesu reģionālo līderi un dod mums unikālu iespēju paātrināt e-komercijas izaugsmi Baltijā un Somijā. Mēs apvienojam kopā divas neticami talantīgas komandas un paredzam izmantot mūsu kopīgo sniegumu un tehnoloģisko infrastruktūru, kā arī ievērojami paplašināt preču sortimentu, un tehnoloģiju infrastruktūras attīstību, lai turpinātu klientiem uzlabotu iepirkšanās pieredzi tiešsaistē. Esmu lepns, ka mums ir tik pieredzējis un spēcīgs partneris kā Mid Europa, un cerīgi skatos uz iespēju vadīt Grupu caur tās turpmākajiem attīstības posmiem.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda