Sākums Jaunumi Accenture Latvijā iecelts jauns vadītājs

Accenture Latvijā iecelts jauns vadītājs

1 minūtes lasīšanai
accenture

Par informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma “Accenture” vadītāju Latvijā ir iecelts līdzšinējais komunikāciju, mediju un tehnoloģiju nozares vadītājs Ivo Ālmanis.

Uzņēmuma vadītājs Baltijā joprojām būs Maksims Jegorovs, kura prioritātes arī turpmāk būs stratēģiskā plānošana un izaugsmes veicināšana Baltijā, kā arī mākoņtehnoloģiju attīstība Ziemeļvalstīs.

Interviju ar Jegorovu iespējams izlasīt šeit.

Ālmanis būs atbildīgs par turpmāku izaugsmi un uzņēmuma panākumiem Latvijā, vienlaikus viņš saglabās komunikāciju, mediju un tehnoloģiju nozares vadītāja amatu.

“Accenture” komandai Ālmanis pievienojās pirms 13 gadiem, šo gadu laikā ieņemot vairākus vadošus amatus. 2014. gadā viņš tika apstiprināts komunikāciju, mediju un tehnoloģiju nozares vadītāja amatā, vēlāk tika iecelts arī kā resursu nozares vadītājs.

Ālmanim ir uzkrāta vairāk nekā 20 gadu pieredze IT nozarē. Savā profesionālajā karjerā viņš vadījis dažādu IT sistēmu izstrādes un ieviešanas projektus, uzkrājis pieredzi IT produktu, pakalpojumu pārdošanā, atbalsta jomā, kā arī stratēģiskajā vadībā. Viņš dod arī pienesumu uzņēmuma attiecībās ar nozares ekosistēmas partneriem un nevalstiskajām organizācijām, kā arī darba vidē uzmanību pievērš labbūtības un iekļautības jautājumiem.

“Accenture” ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. “Accenture” Latvijā ir pārstāvēts kopš 2002. gada. Pirms diviem gadiem uzņēmums paplašināja darbību Baltijas valstīs un atvēra jaunu tehnoloģiju centru Viļņā, Lietuvā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…