Sākums Jaunumi Aicina apgūt STEM prasmes tiešsaistes programmēšanas semināros un hakatonā

Aicina apgūt STEM prasmes tiešsaistes programmēšanas semināros un hakatonā

1 minūtes lasīšanai
image

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, STEM zināšanu hakatons “The Raccoons” ir pārtapis tiešsaistes hakatonā, kas jauniešiem piedāvās apgūt jaunas prasmes virtuālos semināros 6 nedēļu garumā un pulcēs vairāk nekā 200 studentus.

“The Raccoons” organizatori ir nolēmuši sniegt virtuālo pieredzi studentiem, kuri vēlas apgūt programmēšanas un digitālās prasmes. Projekta galvenais pieturpunkts ir tiešsaistes hakatons, kas jauniešus pulcēs no 8. līdz 10. maijam. 48 stundu laikā jaunieši tiešsaistes vidē veidos komandas un kopīgi izstrādās dažādus tehnoloģiskus un digitālus projektus.

Tāpat kā iepriekš, arī virtuālās vides hakatonā var piedalīties jebkurš vecumā no 18-25 gadiem gan ar, gan bez programmēšanas priekšzināšanām. Papildus tam, dalībniekiem būs pieejama pieredzējušu mentoru palīdzība. Hakatonā varēs piedalīties arī tie interesenti, kuri iepriekš nebūs piedalījušies semināros un izaicinājumu uzdevumos. Organizatori parūpēsies arī par to, lai hakatona dalībniekiem būtu pieejami tiešsaistes semināru ieraksti.

Izmantojot programmas mentoru atbalstu, “The Raccoons” piedāvā bezmaksas ievadkursus, kas dalībniekiem radīs izpratni par datorzinātnes pamatprincipiem. Šobrīd jau ir aizvadītas divas darbnīcas – HTML/CSS pamati, kuru vadīja “The Racoons” idejas autore Līna Marta Sarma, un ievads GitHub, par kuru pastāstīja biotehnoloģiju jaunuzņēmuma “Alta Flora” programmatūras inženieris un Ālto Universitātes inženierzinātņu students Austris Cīrulnieks.

Virtuālajam hakatonam var pieteikties līdz 8. maijam. Jau tagad ikviens interesents ir laipni lūgts pievienoties “The Raccoons” sarunu kanālā, lai piedalītos semināros un pildītu dažādus uzdevumus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…