7. aprīlis, 2020

Aicina apgūt STEM prasmes tiešsaistes programmēšanas semināros un hakatonā

image

Ņemot vērā -19 izplatību, STEM zināšanu hakatons “The Raccoons” ir pārtapis tiešsaistes hakatonā, kas jauniešiem piedāvās apgūt jaunas prasmes virtuālos semināros 6 nedēļu garumā un pulcēs vairāk nekā 200 studentus.

“The Raccoons” organizatori ir nolēmuši sniegt virtuālo pieredzi studentiem, kuri vēlas apgūt programmēšanas un digitālās prasmes. Projekta galvenais pieturpunkts ir tiešsaistes hakatons, kas jauniešus pulcēs no 8. līdz 10. maijam. 48 stundu laikā jaunieši tiešsaistes vidē veidos komandas un kopīgi izstrādās dažādus tehnoloģiskus un digitālus projektus.

Tāpat kā iepriekš, arī virtuālās vides hakatonā var piedalīties jebkurš vecumā no 18-25 gadiem gan ar, gan bez programmēšanas priekšzināšanām. Papildus tam, dalībniekiem būs pieejama pieredzējušu mentoru palīdzība. Hakatonā varēs piedalīties arī tie interesenti, kuri iepriekš nebūs piedalījušies semināros un izaicinājumu uzdevumos. Organizatori parūpēsies arī par to, lai hakatona dalībniekiem būtu pieejami tiešsaistes semināru ieraksti.

Izmantojot programmas mentoru atbalstu, “The Raccoons” piedāvā ievadkursus, kas dalībniekiem radīs izpratni par datorzinātnes pamatprincipiem. Šobrīd jau ir aizvadītas divas darbnīcas – HTML/CSS pamati, kuru vadīja “The Racoons” idejas autore Līna Marta Sarma, un ievads GitHub, par kuru pastāstīja biotehnoloģiju jaunuzņēmuma “Alta Flora” programmatūras inženieris un Ālto Universitātes inženierzinātņu students Austris Cīrulnieks.

Virtuālajam hakatonam var pieteikties līdz 8. maijam. Jau tagad ikviens interesents ir laipni lūgts pievienoties “The Raccoons” sarunu kanālā, lai piedalītos semināros un pildītu dažādus uzdevumus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda