8. novembris, 2023

airBaltic ir gandarīta paziņot par īpaša neaizstājamā blokķēžu žetona (NFT) Sapņu komanda 2023 izdošanu

airbaltic 3

Atzīmējot Latvijas neatkarības proklamēšanas dienu (18. novembris), Latvijas lidsabiedrība airBaltic ir gandarīta paziņot par īpaša neaizstājamā blokķēžu žetona (NFT) Sapņu komanda 2023 izdošanu, tādējādi godinot Latvijas nacionālo hokeja un basketbola komandu izcilos sasniegumus 2023. gadā.

Digitālajā materiālā attēlots mirklis, kad airBaltic lidmašīna sarkanbaltsarkanajā krāsojumā zemā augstumā pārlidoja Brīvības piemineklim Rīgā. Šis bija īpašs notikums, jo lidsabiedrībai bija gods 2023. gada maijā mājās nogādāt pasaules čempionāta hokejā bronzas medaļniekus.

airBaltic un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Mūsu nacionālo izlašu apņēmība un cīņas gars rada ievērojamu priekšstatu par Latviju pasaulē, vienojot valsti ar milzīgu nacionālo lepnumu. Šie sasniegumi nav tikai , bet ir kļuvuši par nozīmīgu mūsdienu Latvijas identitātes sastāvdaļu. Mēs priecājamies, ka arī mums ir bijusi loma šajos vēsturiskajos notikumos. Tagad mūsu īpašais NFT ir kā digitālā piemiņa šim gadam, iemūžinot fotogrāfiju, kas dažu dienu laikā iekaroja sirdis visā pasaulē.”

Šo ekskluzīvo NFT tagad iespējams iegādāties šeit: www.airbaltic.com/dreamteam2023/. NFT, kura aptuvenā vērtība ir 50 eiro un kura cena var mainīties atkarībā no Ethereum tirgus vērtības, iespējams iegādāties, izmantojot kriptovalūtu.

Ņemot vērā ekskluzivitātes principu, šis NFT izdots ierobežotā daudzumā, tādējādi nodrošinot unikā iespēju gan kolekcionāriem, gan entuziastiem. Turklāt šī NFT pircējiem būs iespēja simbolisko fotogrāfiju bez maksas saņemt izdrukātu un ierāmētu.

Latvijas vīriešu hokeja izlase guva vēsturisku panākumu, izcīnot savu pirmo bronzas medaļu 2023. gada IIHF Pasaules čempionātā hokejā Tamperē. Savukārt Latvijas vīriešu basketbola izlase 2023. gada FIBA Pasaules kausā basketbolā, kas norisinājās Džakartā un Manilā, izcīnīja līdz šim augstāko – piekto – vietu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.