14. decembris, 2020

AOC izlaiž superplatu AGON 32:9 spēļu monitoru: AG493UCX

AG493UCX

Displeju speciālists un spēļu monitoru zīmols AOC izlaiž 49” (124 cm) AGON AG493UCX ar pārsteidzošu 32:9 formātu. Būtībā apvienojot divus 27” QHD ekrānus vienā nevainojamā paneļa dizainā, AG493UCX ar trīspusēju dizainu bez rāmja piedāvā neparastu ieskaujošu efektu ambicioziem spēlētājiem. AG493UCX ir AGON svarīgas spēļu specifikācijas: 120 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms MPRT (kustības attēla reakcijas laiks), DisplayHDR 400 un FreeSync Premium Pro tehnoloģija. Ar 5120×1440 pikseļu izšķirtspēju, Picture by Picture režīmu, KVM slēdzi vairākiem ievades avotiem un USB-C savienojamību, šis ir arī lielisks produktivitātes paaugstinātājs satura veidotājiem, lietotājiem un tiešraides straumētājiem.

Divkāršo jautrību

AOC augstākās klases spēļu sērijas nosaukums “AGON” sengrieķu valodā nozīmē “sadursme” vai “sacensības”. Patiešām, AG493UCX var vienkārši sagraut konkurentus tā milzīgā 49” izmēra dēļ. Monitora bezmalu VA panelis stiepjas ar 1800R (1,8 m rādiusa) izliekumu, aptverot lietotāja perifēro redzi no kreisās uz labo pusi. 32:9 izmanto 5120 x 1440 pikseļu izšķirtspēju un darbojas līdz 120 Hz atsvaidzes intensitātei. 4 ms GtG un 1 ms MPRT reakcijas nodrošina, lai attēls pēc iespējas nedubultotos, savukārt AMD FreeSync Premium Pro novērš stostīšanos un asarošanu un piedāvā īsu gaidīšanas laiku pat ar ieslēgtu HDR.

Salīdzinot ar dubultā monitora iestatījumu, kad rāmji – neatkarīgi no tā, cik tie ir plāni – atrodas tieši uzmanības centrā, AG493UCX piedāvā nepārtrauktu ekrāna telpu. Bet šis patiesi staro savā specializācijā – spēlēs. Neatkarīgi no tā, vai lietotāji vēlas iekāpt savās virtuālajās kabīnēs un lidot atklātās debesīs, vai arī ielēkt savās virtuālajās sacīkšu automašīnās, lai uzlabotu apļa laiku, spēlētāju kopienu aizrauj īpaši platā malu attiecība.

Milzīgais izmērs

Lai labāk izmantotu platekrāna telpu, tad pateicoties režīmam “Picture by Picture”, lietotāji var arī sadalīt ekrānu divos dažādos 16:9 attēlos blakus. Izmantojot vienlaicīgi divus personālos datorus, lietotāji ar KVM slēdzi var izmantot vienu /peles komplektu abiem datoriem – tas ir lieliski piemērots spēlētājiem, kuri lieto papildu tiešraides straumēšanas datoru. AG493UCX atbalsta arī USB-C displeja ieeju (izmantojot DP Alternate režīmu) un, piemēram, var nodrošināt 65 W barošanu caur pievienotā klēpjdatora USB-C. Visas šīs funkcijas padara milzu spēļu monitoru par tūlītēju produktivitātes mašīnu.

Attēla skaistums nav tikai skatītāja acīs. AG493UCX iekšpusē ir veidots patiešām lielisks panelis – VA panelis nodrošina 3000:1 dabisko kontrasta attiecību, 550 nitu maksimālo spilgtumu, 121 % sRGB, 90 % AdobeRGB un 90 % DCI-P3 krāsu gammas pārklājumu, kā arī piedāvā 178/178° skata leņķus. Šis spēļu lauva ir sertificēts arī ar VESA DisplayHDR 400, parādot augstu dinamiskā diapazona saturu līdzīgi tam, kā mūsu acis uztver gaismu.

AG493UCX piedāvā arī dažādus papildinājumus:

 • 100 mm augstumā, -3,5/13,5° slīpumā, -15,5/15,5° grozāms, regulējams, izturīgs statīvs;
 • 2 x 5W skaļruņi;
 • 2 HDMI 2.0 un 2 DP 1.4 ieejas;
 • 3 portu USB 3.1 centrmezgls ar USB-C ieeju (video un 65 W barošanas avots);
 • FPS kadru skaitītājs un Dial Point (krustveida pārklājums);
 • 3 lietotāja pielāgojami, kopā 6 spēļu režīmi dažādiem žanriem;
 • FlickerFree tehnoloģija un Low Blue light režīmi;
 • jauns, gludi izstrādāts OSD un programmatūras OSD (AOC G-Menu).

AOC AGON AG493UCX būs pieejams Eiropā no 2020. gada decembri par ieteicamo cenu 1.089 €.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda