Sākums Jaunumi Baltcom ir paplašinājis savu darbību Latvijas austrumu reģionā

Baltcom ir paplašinājis savu darbību Latvijas austrumu reģionā

2 minūtes lasīšanai
Baltcom 696x398

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” ir paplašinājis savu darbību Latvijas austrumu reģionā, noslēdzot darījumu par telekomunikāciju uzņēmumu grupas “Microlines” iegādi. “Microlines” grupa ir viens no ievērojamākiem un vecākajiem reģionāliem sakaru operatoriem, kas nodrošina interneta un televīzijas pakalpojumus klientiem Rēzeknē, Ludzā, Preiļos, Krāslavā, Līvānos, Gulbenē, Balvos, Cēsīs, Valkā, Smiltenē un citās pilsētās. Uzņēmumu grupa sastāv no SIA “Microlines”, SIA “Electrons.lv”, SIA “Elektrons”, SIA “Big Telecom”, SIA “QWERTY” un SIA “Clouds 365”.

“Baltcom” plāno turpināt uzsākto “Microlines” grupas attīstību, pilnveidojot tīkla infrastruktūru, paplašinot pakalpojumu klāstu, piedāvājot klientiem ērtu servisu un izdevīgas cenas.

“Esam gandarīti par veiksmīgu darījuma noslēgšanu, kas bijis liels darbs abām pusēm un iekļaujas “Baltcom” stratēģiskajos mērķos. “Baltcom” ir stabils, uzticams un klientu novērtēts telekomunikāciju uzņēmums, kurš jau 30 gadus attīsta telekomunikāciju pakalpojumus Latvijas tirgū. Mums ir prieks, ka arvien lielākam klientu skaitam reģionos būs pieejami telekomunikāciju pakalpojumi, kas tiek nodrošināti pēc augstiem “Baltcom” standartiem,” uzsver “Baltcom” vadītājs Dmitrijs Ņikitins.

“Microlines” uzņēmumu klientiem šis jauninājums paplašinās pakalpojumu un servisu klāstu. Klientiem būs pieejams simetriska optiska interneta piedāvājums ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s, TV produkti kļūs daudzveidīgāki un tiks nodrošināta iespēja lietot elektrību pēc vieniem no zemākajiem tarifiem valstī.

“Baltcom” informē, ka klientiem nav nepieciešams atkārtoti slēgt līgumus vai parakstīt vienošanas. Pakalpojumi tiks sniegti saskaņā ar esošo “Microlines” klientu līgumu noteikumiem, tāpēc visi iepriekš atrunātie nosacījumi un priekšrocības paliek spēkā.

Jau no decembra “Microlines” klienti varēs saņemt visu nepieciešamo informāciju un palīdzību, zvanot uz “Baltcom” diennakts klientu atbalsta telefonu 27370000, rakstot uz [email protected], pašapkalpošanās portālā mans.baltcom.lv vai arī vēršoties “Baltcom” klientu apkalpošanos centros. Ērtai apkalpošanai tuvākie “Baltcom” klientu centri atrodas Rēzeknē, Daugavpilī un Jēkabpilī.

Darījums kļuvis par loģisku “Baltcom” attīstības soli un Latvijas telekomunikāciju tirgus tendenci, kas pēdējā laikā demonstrē konsolidāciju, kad reģionālie operatori kļūst par lielo sakaru operatoru uzņēmumu daļām. Puses neizpauž darījuma summu, atsaucoties uz konfidencialitātes vienošanām. Juridiskās konsultācijas pircējam nodrošināja zvērināta advokāte Tīna Lūse.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…