6. februāris, 2021

“BITE Grupa” iegādājusies uzņēmuma SIA “KODO IT” aktīvus

Bite

Uzņēmumu grupa “ Grupa” ir iegādājies informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmuma “KODO IT” aktīvus. SIA “KODO IT” piedāvā IT uzturēšanas, atbalsta un izstrādes pakalpojumus, kā arī mākoņpakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem.

Pirkuma rezultātā “ Grupa” pārņems uzņēmuma tehnoloģisko infrastruktūru un darbiniekus. Savukārt līdzšinējos “KODO IT” pakalpojumus klientiem turpinās sniegt mobilo sakaru operatora “BITE Latvija” iepriekš izveidotais un tirgū jau pazīstamais integrēto pakalpojumu koncepts “BITE OneIT”.

“KODO IT” aktīvu iegādes darījums ir solis tuvāk kompānijas ilgtermiņa attīstības mērķim – stiprināt “BITES Grupas” uzņēmumu pozīcijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) tirgū, klientiem piedāvājot arvien plašāku pakalpojumu portfeli.

“Ņemot vērā straujo tehnoloģiju attīstību, tirgus attīstības tendences, kā arī pieprasījumu pēc papildus pakalpojumiem un klientu vēlmi izvēlēties integrētus IKT risinājumus pie viena pakalpojuma sniedzēja, esmu pārliecināts, ka darījuma rezultātā varēsim turpmāk fokusēties uz vēl ambiciozāku “ OneIT” integrēto pakalpojumu konceptu, tajā iekļauto pakalpojumu, produktu attīstību,” stāsta “Bite Latvija” Kaspars Buls.

Grupa” pieder ASV investīciju kompānijai “Providence Equity Partners”, uzņēmumā Baltijā strādā aptuveni 3000 darbinieku, kuri apkalpo ap 3 miljoniem klientu. “BITE Grupai” pieder arī TV satura ražotājs “All Media Baltics”, kas tagad darbojas kā “ Group” un visās trīs Baltijas valstīs piedāvā radio, TV un interneta straumēšanas servisu pakalpojumus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda