Sākums Jaunumi Bite Latvija šonakt veiks tīkla modernizācijas darbus, iespējami traucējumi

Bite Latvija šonakt veiks tīkla modernizācijas darbus, iespējami traucējumi

1 minūtes lasīšanai
Bite

“Bite Latvija” turpina attīstīt nākamās paaudzes 5G tīklu, kā ietvaros naktī no 19. uz 20. martu visā Latvijas teritorijā, izņemot Rīgu, plānots īstenot tīkla modernizācijas darbus 173 bāzes stacijās, kas saistīti ar pāreju uz jaunākajām Zviedrijas telekomunikāciju aprīkojuma ražotāja “Ericsson” tehnoloģijām, informē uzņēmuma pārstāvji.

Līdz ar to šonakt plkst. 2.00 var būt novērojami traucējumi tīkla darbībā līdz piecām minūtēm. Jau šobrīd Bites 5G tīkls ir pieejams 55% Latvijas iedzīvotāju un līdz gada beigām plānots to palielināt līdz 75 %.

Saskaņā ar šonakt plānotajiem tīkla uzlabošanas darbiem plkst. 02.00 “Bite Latvija” veiks tīkla sistēmas modernizāciju visā Latvijas teritorijā, izņemot Rīgu, kā rezultātā var rasties pārrāvums 2G/3G/4G/5G tīklā līdz pat 5 minūtēm. Iespējams būs nepieciešama tīklam pieslēgtās ierīces restartēšana, ja pārrāvuma gadījumā ierīce automātiski nepieslēgsies tīklam.

Turpinot attīstīt nākamās paaudzes “Bite Latvija” tīklu, kā arī klientu vajadzībām pielāgotus modernus risinājumus, līdzīgi darbi tiek veikti regulāri. Tīkla uzlabošanas darbi arī turpmāk galvenokārt tiek veikti naktīs, lai mazinātu neērtības klientiem.

Jautājumu gadījumos uzņēmums aicina zvanīt uz “Bite Latvija” informācijas tālruni: 1601.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…