20. augusts, 2021

‘Bolt’ skrejriteņu uzlādei izmantos atjaunojamo enerģiju

105435807 1536234584569boltbytaxifyscootersinparis2 scaled

Visi “Bolt” elektriskie skrejriteņi Latvijā sadarbībā arī “Ignitis Latvija” tiks uzlādēti ar atjaunojamo elektroenerģiju, tādējādi samazinot uzņēmuma radītās CO2 emisijas par 62 tonnām gadā, ziņo uzņēmumā.

vēsta, ka jau pagājušā gada rudenī nāca klajā ar ilgtspējas manifestu elektriskajiem skrejriteņiem. Ieviešot ilgtspējīgas izmaiņas skrejriteņu ražošanā, izmantošanā un apkalpošanā. “Bolt” skrejriteņu uzlāde ar elektrību, kas iegūta no atjaunojamiem enerģijas resursiem, ir vēl viens solis ilgtspējas manifesta īstenošanā.

“Elektriskie skrejriteņi ir videi draudzīgas pārvietošanās alternatīva. Mūsu mērķis ir būt par ilgtspējas līderi transporta nozarē Latvijā un citās Baltijas valstīs, tāpēc Bolt pastāvīgi meklē ilgtspējīgākus tehnoloģiskos risinājumus. Esam gandarīti, ka, pateicoties “Ignitis Latvija” saražotajai zaļajai elektroenerģijai, tagad ikviens, kurš izvēlēsies braukt ar “Bolt” skrejriteni, iesaistīsies kopējā piesārņojuma samazināšanā.” komentē “Bolt” pārstāvniecības Latvijā Kārlis Ķezberis.

“Bolt” elektrisko skrejriteņu uzlādei gadā patērē 110 MWh elektroenerģijas. Aizstājot šo elektroenerģiju ar zaļo enerģiju, Bolt samazinās uzņēmuma radītās CO2 emisijas par vairāk nekā 62 tonnām gadā. Ilgtspējīgāku elektroenerģijas risinājumu ieviešana neietekmēs esošā pakalpojuma izmaksas.

100% atjaunojamās un videi draudzīgās elektroenerģijas izmantošanu “Bolt” skrejriteņu uzlādei apliecina “Ignitis Latvija” piešķirtais elektroenerģijas izcelsmes garantijas . Par zaļās enerģijas izmantošanu skrejriteņu uzlādē braucējiem ik dienu atgādinās uz skrejriteņiem izvietotās uzlīmes.

“Elektromobilitātes ir viena no mūsu uzņēmuma galvenajām prioritātēm. Esam gandarīti par sadarbību ar Bolt. Kopā mēs varam vēl vairāk popularizēt atbildīgu elektromobilitāti. Nākotnes enerģija ir tīra enerģija, un mēs nešaubāmies, ka to uzņēmumu skaits, kuri cenšas samazināt savas darbības ietekmi uz vidi vai izvēlas zaļo elektroenerģiju, turpinās pieaugt,” saka “Ignitis Latvija” izpilddirektors Kristaps Muzikants.

Kopš jūlija vidus Rīgas ielās arī pieejami “Bolt” ceturtās paaudzes skrejriteņi. Šie jaunās paaudzes “Bolt 4” skrejriteņi ir ne tikai drošākie tirgū, bet tiem ir arī inovatīvs, nomaināms – kad skrejritenim beigusies enerģija, tas vairs nav fiziski jāved uz noliktavu, lai to uzlādētu, bet ir jānomaina tikai akumulators.

“Bolt 4” ir pilnībā uzņēmuma izstrādāts skrejritenis, Bolt komandai tiešā veidā atbildot par detaļu ražošanu un izvēli. Jaunie skrejriteņi ir 100% pārstrādājami un to aprēķinātais kalpošanas laiks ir līdz 60 mēnešiem. Pārvietošanās ar “Bolt 4” skrejriteņiem palīdzēs vēl vairāk samazināt CO2 emisijas ielās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.