Sākums Jaunumi Bookla Latvijas uzņēmumiem pandēmijas laikā piedāvā iespēju izmantot apmeklējuma rezervācijas sistēmu bez maksas

Bookla Latvijas uzņēmumiem pandēmijas laikā piedāvā iespēju izmantot apmeklējuma rezervācijas sistēmu bez maksas

3 minūtes lasīšanai
bookla

Tehnoloģiju uzņēmums SIA “Bookla” visiem Latvijas uzņēmumiem pandēmijas laikā piedāvā iespēju izmantot apmeklējuma rezervācijas sistēmu bez maksas. Šāds lēmums uzņēmumā pieņemts, lai ierobežotu vīrusa izplatību un tādā veidā paātrinātu sabiedrības atgriešanos ierastā dzīves ritmā, informē “Bookla” pārdošanas vadītājs Oļegs Smirnovs.

“Pakalpojumu nozares uzņēmumi šobrīd piedzīvo grūtus laikus, jo pakļauti dažādiem ierobežojumiem, turklāt veikt finansiālus ieguldījumus uzņēmuma procesu automatizācijā ir gandrīz neiespējami. Valdības noteiktie ierobežojumi uzņēmējiem nosaka apmeklējuma kontroles palielināšanu, fiksējot klientus datu bāzē un paredzot ierobežot cilvēku plūsmu atbilstoši komercplatību lielumam. Nespējot ieviest epidemioloģiskās prasības papildu izmaksu dēļ, daudzi uzņēmējdarbību pārtrauc, kas ietekmē gan darbinieku, gan valsts ekonomisko situāciju. Lai to kaut daļēji risinātu, “Bookla” pandēmijas laikā ir gatava palīdzēt uzņēmējiem, piedāvājot savu risinājumu bez maksas” lēmumu skaidro Oļegs Smirnovs.

Ierobežojums samazināt apmeklētāju plūsmu atbilstoši komerctelpu platībai tiek pielietots visā pasaulē, turklāt tas var tikt mainīts atkarībā no epidemioloģiskās situācijas konkrētā valstī. Lai tam izsekotu, lielie uzņēmumi uzstāda cilvēku skaitīšanas sistēmas, ko bieži vien nevar atļauties mazie uzņēmēji. Pārējie to veic saviem spēkiem, izmantojot dažādus pieejamos risinājumus, kam nepieciešamas papildu investīcijas.

Daudzos pakalpojumu sniegšanas uzņēmumos Latvijā un daudzviet citur pasaulē jau šobrīd ir jāfiksē katra apmeklētāja dati par to, ka šī persona ir apmeklējusi konkrēto iestādi, lai vajadzības gadījumā apzinātu kontakpersonas, kas varētu atrasties vienlaikus ar inficēto personu. Šī prakse vēl saglabāsies ilgu laiku, jo tādā veidā tiek identificēta visa inficēšanās ķēde. Šobrīd Latvijā situācija ar Covid-19 izplatību ir kritiska, bet ir cerība, ka jau tuvākajā laikā šī situācija uzlabosies, palielinoties vakcinācijas aptverei sabiedrībā. Taču neatkarīgi no tā kontroles mehānismi nekur neizpaliks, tādēļ, pēc “Bookla” pārstāvja domām, tiem ir jābūt ērtiem un viegli pieejamiem visiem uzņēmumiem un sabiedrībai kopumā.

Aplikācija “Bookla”, kas jau šobrīd veiksmīgi tiek izmantota dažādās uzņēmējdarbības sfērās, automatizē visus šos procesus. Izmantojot “Bookla”, uzņēmumiem vairs nav jāglabā apmeklējuma pieraksti papīra formātā, kas, lai izsekotu inficēšanās ķēdei, ir neērts un laikietilpīgs process. “Bookla” risinājums nodrošina visu datu glabāšanu elektroniskā formātā, kas atvieglo uzņēmējiem ikdienas darbu un ļauj koncentrēties uz sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Pērnā gada ziemā “Bookla” risinājums palīdzēja uzņēmumiem kontrolēt cilvēku plūsmu, ievērojot ierobežojumus kalnu kūrortos, kas cilvēkiem deva iespēju izbaudīt vienu no retajām izklaidēm tajā laikā – slēpošanu. Bookla sistēmu jau šobrīd izmanto tādi uzņēmumi un iestādes kā RSU Anatomijas muzejs, “Irve”, Siguldas Sporta centrs, Valmieras peldbaseins, “Stockmann”, “Ulubele” un daudzi citi. Rezervāciju aplikāciju “Bookla” apmeklējuma plūsmas kontrolei šobrīd izmanto jau vairāk nekā 100 uzņēmumu, aplikācija “Google Play” un “AppStore” lejuplādēta vairāk nekā 100 000 reižu.

Detalizētāka informācija par risinājuma ieviešanu uzņēmumā pieejama “Bookla” mājaslapā – https://bookla.com/en/business.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…