1. jūnijs, 2021

Covid19Verify lietotne pieejama arī Android viediercēs

covid19verify

Mobilā “Covid19Verify” sertifikātu pārbaudei ir pieejama arī “Android” viedierīcēm paredzētajā “ Play Store”, trešdien mikroblogošanas vietnē “” paziņojis veselības ministrs Daniels Pavļuts.2 Aģentūra LETA gan novēroja, ka lietotne nav atrodama, tās nosaukumu ierakstot “Google Play Store” meklētājā, tomēr to var lejuplādēt šeit – https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.verification.dgc

” viedierīcēs lietotni bija iespējams lejuplādēt jau no 15.jūnija, tomēr tās apstiprināšana “Google Play Store” kavējās. Kā iepriekš aģentūrai LETA skaidroja Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāve Evija Štālberga, tas bija saistīts ar “Google” precizējošiem jautājumiem par lietotnes privātuma politikas aprakstu. Digitālo sertifikātu pārbaudei izmantojama arī vietne “covid19sertifikats.lv”. Jau ziņots, ka no 1.jūnija Latvijā ir sākta digitālo -19 sertifikātu izmantošana. Digitālos Covid-19 sertifikātus iedzīvotāji var izveidot vietnē “covid19sertifikats.lv“, pieslēdzoties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem.

image
image
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.