Sākums Jaunumi Darba sludinājumu portāls cvmarket.lv nācis klajā ar atjaunotu platformu un zīmola identitāti

Darba sludinājumu portāls cvmarket.lv nācis klajā ar atjaunotu platformu un zīmola identitāti

2 minūtes lasīšanai
cvmarket

Darba sludinājumu portāls cvmarket.lv, kas ir daļa no Baltijā vadošās darba sludinājumu un personāla atlases uzņēmumu grupas, paziņojis par ievērojamām izmaiņām līdzšinējā platformā. Uzlaboti darba meklēšanas un personāla atlases procesi, vienlaikus atjaunota arī zīmola identitāte.

Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai un pieprasījumam tirgū, cvmarket.lv atjaunojis platformu, padarot gan darba, gan darbinieku meklēšanas procesu draudzīgāku lietotājiem. Izstrādāts saprotams dizains un funkcionālas meklēšanas un filtrēšanas iespējas. Savukārt personāla atlases speciālisti iegūs piekļuvi uzlabotai kandidātu pārvaldīšanas sistēmai, kas palīdzēs vēl ērtāk pārraudzīt savus personāla atlases projektus un darba sludinājumus. Tāpat cvmarket.lv aizvien augošā CV datubāze sniegs iespēju meklēt piemērotus kandidātus patstāvīgi un sekot līdzi tirgus piedāvājuma izmaiņām. Veicot uzlabojumus platformā, izmantotas arī mākslīgā intelekta sniegtās iespējas.

“Esam gandarīti, ka izdevies izstrādāt un lietotājiem piedāvāt ērti lietojamu platformu. Ejot līdzi laikam un analizējot darba tirgus tendences, esam sapratuši, ka ir būtiski ieguldīt gan vietnes funkcionalitātē, gan piedomāt pie dizaina, lai kopējā darba vai darbinieku meklēšanas pieredze ir patīkama. Mūsu mērķis vienmēr ir bijusi spēja piedāvāt inovatīvus risinājumus personāla atlases jomā kopumā. Neskatoties uz automatizācijām plaša spektra jomās, uzņēmumu dzinējspēks ir darbinieki, un to piesaiste, īpaši nišas nozarēs, jau vairākus gadus ir liels izaicinājums. Atjaunotajā cvmarket.lv liels uzsvars likts tieši uz personāla atlases aspektiem un centieniem tos padarīt vēl efektīvākus. Vienlaikus tas paver iespējas ērtāk meklēt un būt informētiem par tirgū esošajiem darba piedāvājumiem. Ja kāds no šiem jautājumiem ir aktuāls, aicinām iepazīties ar platformu un to izmēģināt,” mudina Kristaps Kolosovs, CVMarket.lv Biznesa attīstības vadītājs.

Atjaunošanas darbos tika iesaistīti uzņēmumu grupas iekšējie resursi – pie uzlabojumu plānošanas un pašu jaunumu ieviešanas strādāja vesela komanda darbinieku: programmētāji, dizaineri, projektu vadītāji u.c. Liela loma uzlabojumu plānošanā bija klientu atsauksmēm un klientu atbalsta laikā gūtajiem novērojumiem. Tas ļāva apkopot informāciju par nepieciešamajiem uzlabojumiem, lai gala lietotājiem piedāvātu draudzīgākus risinājumus.

CVMarket.lv ir daļa no vadošās personāla atlases grupas Baltijā. “CVKeskus” dibināts Igaunijā 2000. gadā. Pēc pāris gadiem paplašinoties, izveidoti darba sludinājumu portāli arī Latvijā un Lietuvā, kur tie nemainīgi saglabājuši savu pozīciju līdz šim brīdim: viena no darba meklētāju un darba devēju visbiežāk lietotajām personāla atlases un darba sludinājumu platformām. Kopš 2022.gada 100% uzņēmuma akciju pieder šveiciešu mediju grupai “Ringier AG”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…