15. februāris, 2022

Eleport piedāvā uzņēmumiem uzstādīt elektroauto uzlādes stacijas bez maksas

eleport

Sekmējot klimatneitrālas transporta nozares attīstību, uzlādes Eleport piedāvā Latvijas uzņēmumiem iespēju uzstādīt jaunas uzlādes stacijas publiskai lietošanai, uzņemoties visas izmaksas, kas rodas uzstādīšanas procesā. Šādā veidā Eleport aicina uzņēmumus pievērst uzmanību zaļāka uzlādes staciju infrastruktūras izveidei arī savā teritorijā un veicinātu savas “oglekļa pēdas” mazināšanu.

skaits 2021. gadā ir pieaudzis par 75%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tas norāda uz būtisku iedzīvotāju pieprasījuma pēc zaļāka ikdienas transporta kāpumu. Vērtējot šī brīža situāciju un ņemot vērā Eiropas uzstādītos oglekļa dioksīda (CO2) izmešu samazināšanas mērķus, šī tendence turpināsies arī šogad, tāpēc mūsdienīgas uzlādes staciju infrastruktūras attīstība Latvijā ir būtiska nepieciešamība, lai atbalstītu straujo pieprasījumu pēc elektroauto,” uzsver Kārlis Mendziņš, “Eleport Latvija” vadītājs.

Uzņēmumiem, kas redz potenciālu savos stāvlaukumos izvietot uzlādes stacijas un atrodas sabiedrībai izdevīgās vietās, kā, piemēram, lielveikali, biznesa un biroju centri, lielceļu krustojumi vai pašvaldībai piederoši īpašumi, ir iespēja uzstādīt jaunas ātrās uzlādes stacijas ar jaudu vismaz 50 kW. Eleport palīdzēs izvēlēties, kādas jaudas stacija konkrētajam uzņēmumam būtu atbilstošākā, vienlaikus uzņemoties visas ar uzstādīšanu saistītās izmaksas. Tā Eleport plāno sasniegt savu mērķi – nodrošināt vienotu un pieejamu uzlādes tīklu visā Baltijā, padarot lietošanu ērtu un praktisku.

Ja uzņēmumam jau ir uzstādītas uzlādes stacijas, tad Eleport piedāvā pievienot to savam uzlādes tīklam. Šādā veidā klientiem tiks nodrošinātas vēl lielākās ērtības publiski pieejamā tīklā ar vienotu apmaksas sistēmu.

uzlādes stacijas tipiski tiek izvietotas gan tirdzniecības centru, gan biznesa centru stāvlaukumos, lai cilvēkiem veicot savus ikdienas pienākumus vai pavadot laiku nesteidzīgā atpūtā, paralēli tiktu uzlādēts elektroauto. Taču milzīgs potenciāls ir arī uzstādīt šīs stacijas citās publiski pieejamās vietās uz ielām vai atsevišķos stāvlaukumos, tādējādi attīstot ērtas un mūsdienīgas infrastruktūras attīstību Latvijā.

Eleport stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot Eleport lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, sekojot norādēm uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur uzlade.lv mājaslapu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda