Sākums Jaunumi Informācijas tehnoloģiju jomu pārstāvji aicina uz “Summer Un-rest” pasākumu

Informācijas tehnoloģiju jomu pārstāvji aicina uz “Summer Un-rest” pasākumu

2 minūtes lasīšanai
Summer Un rest

5. augustā Liepājas pludmalē, “Red Sun Buffet” pludmales telpās norisināsies pasākums “Summer Un-rest” – kas vienuviet Liepājā pulcēs cilvēkus no informācijas tehnoloģiju (IT), biznesa un radošajām kopienām. Liepājā jau vairākus gadus ir aktīva IT kopiena, kas regulāri tiekas “IT Waffle Meetup” tīklošanās pasākumos un, kā jau visi, reizi gadā atzīmē dzimšanas dienu. Kā ierasts, svinības notiek sadarbībā ar Liepājas biznesa un radošajām kopienām. Šogad kopienas 4. dzimšanas dienas ballīte notiks Liepājas pludmalē, kur būs vērtīgi pieredzes stāsti, gardi dzērieni un vēl gardākas vafeles.

Biedrība “Digitālo inovāciju parks” ir informācijas tehnoloģiju (IT) kopienas virzītājspēks Liepāja,̄ un jau vairākus gadus kopīgi rīko dažādus IT kopienas pasākumus, tajā skaitā, “IT Waffle Meetup” tikšanos, kas pulcē IT jomas entuziastus un speciālistus neformālākā gaisotnē. Pasākuma neatņemama sastāvdaļa – gardas, uz vietas ceptas vafeles.

Apvienojot šo pasākumu ar konferenci “IT diena Liepājā”, “Summer Un-rest” ietvers sevī Latvijā pazīstamu personu runas par tehnoloģijām, biznesu un radošumu, liekot īpašu uzsvaru uz to, kā iesākt savu tehnoloģiju biznesu un kā piesaistīt finanses veiksmīgam startam un tālākai idejas attīstībai. Pasākums būs arī īpaša iespēja jauniešiem iepazīt citkārt tik noslēpumaino, bet neatkārtojami dinamisko tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasauli, kā arī  veicinātu izpratni par tehnoloģijām, vietējām iespējām Liepājā, Latvijā un finanšu piesaisti savai idejai.

Vietu skaits ir ierobežots! Pasākums ir bezmaksas, iepriekš reģistrējoties.

Īpaši lielu vērtību pasākumam piešķirs lektori, kuri ir veiksmīgu Latvijas uzņēmumu un organizāciju vadītāji, kā arī cilvēki, kuri lieliski orientējas jaunākajās tehnoloģijas, spējuši piesaistīt savām idejām lielas investīcijas un ir savas nozares viedokļa līderi un pazīstamas personības. Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies: Anna Andersone (Riga TechGirls), Guntis Čoders (Accenture), Olga Barreto Gonçalves (Startin.LV), Kristaps Skutelis (TestDevLab), Egita Poļanska (StartUp Wise Guys), Andris K. Bērziņš (Change Ventures), Ernests Štāls, (“Starwatcher.io”, “TechChill”), Māris Daģis, (“Sellfy”), Rolands Mesters (“Nordigen”).

Pasākumā būs iespēja arī iepazīt Liepājas IT kopienas – tiks pārstāvēts IT Waffle Meetup, Liepaja TechGirls, Liepājas Tehnoloģiju klasteris, LIAA Liepājas Biznesa inkubators, Coworking Liepāja, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte un Mākslas pētījumu laboratorija (MPLab).

Uzrunā savu nemieru Liepājā un esi klāt IT Waffle Meetup 4 gadu jubilejas pasākumā, kur industrijas iedvesmojošākie profesionāļu no IT, biznesa un radošajām nozarēm tiksies Liepājas tehnoloģiju pasākumā “Summer Un-rest”.

Šī būs iespēja izbaudīt Liepājas pludmali, iepazīt līdzīgi domājošos un iegūt jaunus spēkus jauniem izaicinājumiem!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…