Sākums Jaunumi Izveidota mobilā lietotne, kas ļauj bez maksas nodot nevajadzīgās lietas

Izveidota mobilā lietotne, kas ļauj bez maksas nodot nevajadzīgās lietas

1 minūtes lasīšanai
Cherries app

Laikā, kad aizvien lielāka sabiedrības daļa pievēršas ilgtspējīgam dzīvesveidam, izveidota mobilā lietotne “Cherries.app”, kas ļauj anonīmi un bez maksas nodot nevajadzīgās lietas kādam, kam tās noderēs. Lietotne izstrādāta Latvijā, tās izveidē ieguldīti aptuveni 45 tūkstoši eiro un izstrādes process ildzis aptuveni 9 mēnešus.

“Cherries.app” ļauj anonīmi pievienot sludinājumus dažādās kategorijās, atbilstoši atdodamās lietas specifikai. Lietotnes galvenais mērķis ir kļūt par platformu aprites ekonomikas nodrošināšanai ērtā un ilgtspējīgā veidā.

“Kas ir kāda cilvēka nevajadzīgā lieta, ir kāda cita dārgums un īstena pērle. Esam izstrādājuši mobilo lietotni, kur apmainīties ar lietām, kas ikdienā vairs netiek izmantotas, cerams, samazinot atkritumu daudzumu. Bieži vien mājās putekļus krāj dažādi priekšmeti, kas ir pavisam labi un lietojami, tomēr pārdot to kādam nevar, savukārt nodot labdarībai bieži nav iespējams, īpaši, ja šis priekšmets ir liels, bet tā īpašniekam nav pieejams personīgais transports.

Tādos mirkļos talkā var nākt mūsu izstrādātā lietotne, kur apmaiņā pret virtuālo valūtu – ķiršiem – iespējams sev nevajadzīgām lietām atrast otrās dzīves iespējas,” stāsta “Cherries.app” pārstāvis Mārtiņš Īviņš.

Viņš papildina, ka lietotnē līdztekus mantu atdošanai un saņemšanai, pelnot virtuālo valūtu – ķiršus, par tiem lietotnes veikalā iespējams iegādāties arī dažādas noderīgas, ilgtspējīgas preces. Lietotnes veikals veidots ar mērķi stimulēt sabiedrības paradumu maiņu – atdodot pēc iespējas vairāk lietu, kas ikdienā nav nepieciešamas, tiem, kam tās nepieciešamas, nevis tās vienkārši glabāt vai izmest atkritumos.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

IT Waffle Meetup aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsie…