2. oktobris, 2019

KOOL produktus iespējams iegādāties Mobilly lietotnē

kool

«Mobilly» lietotnē var iegādāties pieprasītākos «KOOL» produktus – kafiju un burgerus, kas pieejami siltumvitrīnās «KOOL» DUS. Savukārt jaunākajā «Jūrmalas šosejas» stacijā ar «Mobilly» starpniecību var iegādāties arī zupu, saldējumu un auksto dzērienu. Neatkarīgi no atrašanās vietas klients lietotnē izvēlas degvielas uzpildes staciju, kas ir pa ceļam, piekrīt produkta iegādei un maksājums tiek veikts automātiski. Iegriežoties izvēlētajā DUS 24 stundu laikā, jānoskenē QR kods un jāpaņem gatavais produkts.

Uzņēmuma veiktie tirgus liecina, ka viens no svarīgākajiem DUS apmeklējuma faktoriem ir rindu neesamība un īss gaidīšanas , lai saņemtu pakalpojumu.

«Ikviens ir pieredzējis situāciju, kad vēlamies ātri ceļā paņemt līdzi kafiju vai uzkodu, bet nevēlamies zaudēt laiku, lai meklētu, kur novietot automašīnu, vai stāvētu rindā. Tieši šādām dzīves situācijām paredzēts jaunais maksājuma pakalpojums «Mobilly» lietotnē. Tas ir pilnībā integrēts un tikpat kā neredzams produktu iegādāšanās process. Tuvākajā nākotnē plānojam piedāvāt saviem klientiem tikpat ērti un mūsdienīgi norēķināties arī par degvielu,» skaidro «KOOL Latvija» Sandis Šteins.

«Mobilly» izpilddirektors Ģirts Slaviņš piebilst: ««Mobilly» jau sen vairs nav tikai stāvvietu apmaksas un biļešu iegādes . Ēdienu, dzērienu pasūtīšana un priekšapmaksa ir tikai sākums mūsu sadarbībai».

«KOOL Latvija» dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un «ZGI-3» alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. 2018. gada nogalē par nozīmīgu «KOOL Latvija» kapitāldaļu turētāju kļuva «BaltCap Izaugsmes Fonds» («BaltCap Growth Fund»), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.