20. jūnijs, 2021

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Mozello organizē apmācības Biznesa Restarts

biznesa restarts

No 5. jūlija līdz 11. jūlijam Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālā mārketinga fabriku un mājaslapu izstrādes platformu Mozello organizē apmācības Biznesa Restarts: lapas akselerators. Pasākumā mazie uzņēmēji, pakalpojuma sniedzēji, bezpeļņas organizācijas un citi interesenti varēs izstrādāt savu mājaslapu vai interneta veikalu mājaslapu izstrādes platformā Mozello. Aicinām pieteikties apmācībām šeit: biznesarestarts.lv

“Nevar noliegt, ka pēdējais gads ir metis izaicinājumus gan uzņēmumiem, meklējot veidus, kā transformēt un pielāgot uzņēmējdarbību digitālai videi, gan patērētājiem, lūkojoties pēc iespējas sasniegt savus iemīļotos zīmolus attālināti un dažreiz nelabprātīgi mainot savus iepirkšanās paradumus un ikdienas rutīnu. Uzņēmējiem un organizācijām ir jāsaprot, ka pandēmijai būs ilgstoša ietekme uz klientu paradumiem un agrāk vai vēlāk ikvienam būs jāspēj auditorija uzrunāt tiešsaistē. Mājaslapas akselerators ir iespēja to izdarīt ātri, saprotami un pieredzējušu ekspertu vadībā,” stāsta Kurzemes Biznesa inkubators projektu vadītājs Artūrs Butāns.

Mājaslapas akseleratorā dalībnieki uzzinās par mājaslapu tehnisko izveidi, satura strukturēšanu un vizuālo saturu. Katrai lekcijai sekos praktiski uzdevumi un, kas svarīgi, mentoru atbalsts un padomi visa apmācību cikla garumā. Lai piedalītos apmācību ciklā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze mājaslapu administrēšanā.

Šis ir otrais Kurzemes Biznesa inkubatora rīkotais apmācību cikls, kurā jaunie uzņēmēji, pielāgojoties jaunajai situācijai pasaulē, aicināti izstrādāt savas mājaslapas un interneta veikalus. Pirmajā ciklā kopumā piedalījās 15 komandas. “Apmācības par mājaslapas izveidi platformā Mozello mums bija ļoti vērtīgs piedzīvojums un pieredze. Iespēja nāca īstajā laikā – kā reiz attīstījām savu biznesa ideju un bija nepieciešama gan mājaslapa, gan tiešsaistes veikals. Iesakām apmācībās piedalīties tos, kuriem ir svarīgi mājaslapu izveidot ātri un kvalitatīvi. Turklāt lekcijas un mentoru atbalsts nodrošinās motivāciju sasniegt mērķi,” pieredzē dalās pirmā cikla dalībnieki no uzņēmuma VeganMilk.

Tostarp dalībnieki savā starpā sacentīsies par organizatoru simpātiju balvām – Kurzemes Biznesa inkubatora pakalpojumi 500 EUR vērtībā, Digitālās mārketinga fabrikas pakalpojumi 250 EUR vērtībā un Mozello Plus 1 gada hostings.

Dalībniekus lapas tehniskajā izveidē un satura strukturēšanā apmācīs Mozello dibinātājs un galvenais dizaineris Kārlis Blūmentāls un Mozello mārketinga vadītājs Bruno Vēberis. Savukārt, par e-veikala dizainu un satura noformējumu stāstīs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas tīmekļa vietņu tehnoloģiju un datorikas pasniedzējs un SIA “webART” valdes loceklis Māris Kūlis. Tostarp par to, kā veidot pārdotspējīgu mājaslapas saturu stāstīs Kurzemes Biznesa inkubatora projektu vadītājs Artūrs Butāns.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.