18. februāris, 2022

Labākie IT apmācību dalībnieki var saņemt atpakaļ mācību maksu

tdl school

Latvijā un pasaulē joprojām saglabājas augsts pieprasījums pēc speciālistiem un Latvijas IT un izglītības profesionāļu izveidotā IT apmācību organizācija “TDL School” ir sagatavojusi jau 40 apmācību kursus, kas ļauj aizsākt veiksmīgu karjeru vai papildināt esošās zināšanas.

Apmācības nodrošina speciālisti ar daudzu gadu pieredzi jomā, kuri ikdienā strādā starptautiskos projektos, un tādējādi papildus teorētiskajām zināšanām šo kursu dalībnieki tiek iepazīstināti ar pieejām, kas darbojas reālos darba apstākļos. Tāpat kursu pasniedzēji var sniegt savā pieredzē balstītas atbildes uz kursu dalībnieku jautājumiem.

“TDL School” ir raksturīgi intensīvi kursi, kas tiek piedāvāti apgūšanai īsā laika periodā. Tas kursa dalībniekiem sniedz iespēju ātri iegūt nepieciešamās zināšanas un pēc tam izvēlēties jau nākamos kursus, tādā veidā modelējot savas individuālās apmācības un plānojot karjeras izaugsmi. Daļa kursu tiek speciāli pielāgoti, lai tos varētu apmeklēt strādājoši cilvēki, kas vēlas pārkvalificēties uz jomu.

Programmatūras izstrādes, testēšanas un citas apmācības tiek piedāvātas ar vairākiem apmaksas veidiem un tas tiek uzskatāmi norādīts katram kursam. Tādējādi ikviens kursu dalībnieks var izvēlēties tās apmācības, kas būs visatbilstošākās.

  1. Maksas kursi ar naudas atgriešanas iespēju – Ja mācības tiek pabeigtas ar gala vērtējumu virs 8 ballēm un kursa dalībnieks apstiprina kursa “TDL School” partnerorganizācijas izteikto prakses vai darba piedāvājumu, tad mācību maksa tiek atmaksāta kopā ar pirmo algas maksājumu.
  2. Sponsorētie kursi – Daļa kursu to dalībniekiem ir pieejamas bez maksas. Tās apmaksā partnerorganizācija. Tā kā šie kursi ir ļoti pieprasīti un vietu skaits ir ierobežots, tad tiek veikta dalībnieku atlase.
  3. Maksas kursi – Dalībnieki maksā par dalību kursos. Kursu cenas variē no 150 – 200 eiro. Samaksā un piedalies, tieši tik vienkārši tas ir!

“Dažādie kursu apmaksas veidi “TDL School” kursus padara pieejamākus vēl plašākam interesentu pulkam. Tas ļauj pēc pirmās pozitīvās pieredzes ar “TDL School” apmācībām turpināt savu zināšanu papildināšanu citos kursos. Papildus vēlos piezīmēt, ka ievērojams skaits kursu absolventu pēc mācību pabeigšanas nonāk praksē mūsu partnerorganizācijās un var apmācībās iegūtās zināšanas uzreiz pielietot praksē – aizsākt veiksmīgas karjeras,” komentē “TDL School” vadītāja Raita Rollande.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda