17. marts, 2022

LMT klienti 5G internetu tagad var izmantot iPhone viedtālruņos

lmt logo

Pabeidzot ilgstošu testēšanas periodu un uzsākot nodrošināt tehnisko atbalstu 5G lietojumam viedtālruņos, LMT klientiem, kuri lieto Apple iPhone 13, iPhone 12 un iPhone SE (trešās paaudzes modeli), kļuvis pieejams . Ar vairāk nekā 120 bāzes stacijām visā Latvijā LMT nodrošina plašāko 5G datu pārraides pārklājumu.

“Pēdējos gadus mērķtiecīgi esam attīstījuši 5G tīkla infrastruktūru visā Latvijā, lai, tiklīdz tehnoloģiju ražotāji savās ierīcēs nodrošina iespēju izmantot 5G plašā mērogā, mūsu klientiem būtu pieejams stabils, visaptverošs nākamās paaudzes datu pārraides un klienti 5G priekšrocības varētu baudīt nekavējoties. Jaunu tehnoloģiju ieviešana nav īstermiņa aktivitāte, tas ir plānveidīgs darbs, tālredzīgi lūkojoties nākotnē un izsverot, kas sabiedrībai būs nepieciešams un būtisks pēc vairākiem gadiem. Tāpēc arī šobrīd turpinām investēt ne tikai tīkla attīstībā, bet arī jaunu, 5G balstītu inovatīvu tehnoloģiju izstrādē,” norāda LMT prezidents Juris Binde.

Lai savu iPhone viedtālruni varētu pieslēgt LMT 5G tīklam, klientam jāveic ierīces programmatūras , uzinstalējot iOS 15.4, kā arī izmaiņas iestatījumos: Settings > Mobile Data > Mobile Data Options > Voice & Data > 5G .

Šobrīd 5G datu pārraide pieejama šādiem iPhone modeļiem: iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone SE (3. paaudze), iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max. 5G internetu iPhone viedtālruņos LMT tīklā var lietot gan priekšapmaksas, gan pēcapmaksas pakalpojumu klienti. Tāpat tas ir savietojams ar jaunākās paaudzes balss zvanu tehnoloģiju VoLTE.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.