Sākums Jaunumi Luminor aicina uzņēmumus uz bezmaksas e-komercijas mācībām

Luminor aicina uzņēmumus uz bezmaksas e-komercijas mācībām

2 minūtes lasīšanai
luminor

Lai veicinātu praktisku zināšanu apguvi uzņēmumu izaugsmei e-vidē, Luminor izsludina pieteikšanos uz e-komercijas biznesa vadības treniņu uzņēmumiem sadarbībā ar e-komercijas izaugsmes atbalsta platformu eCOMHUB. Tiešsaistes meistarklasēm var pieteikties līdz 15.martam, un Luminor e-komercijas pakalpojuma klientiem tās būs bez maksas.

Jaunās mācību programmas laikā nozares eksperti, piemēram, eCOMHUB dibinātājs Gustavs Gotauts, grafikas dizainers un dizaina studijas Asketic līdzdibinātājs Miķelis Baštiks un sabiedrisko attiecību un influenceru mārketinga aģentūras Womstar vadītājs Toms Briedispalīdzēs uzņēmējiem apgūt zināšanas e-komercijas jomā, lai sekmētu turpmāku uzņēmuma attīstību. Tā piemēram, papildu e-komercijas un mūsdienu pārdošanas mākslas apguvei, eksperti sniegs meistarklases tādos jautājumos, kā influenceru mārketings, affiliate mārketingā, e-pastu mārketingā, vizuālajā identitātē u.c.  12 meistarklašu ciklā būs iespēja uzzināt arī, kā veiksmīgi sakārtot e-komercijas procesus un kādus resursus piesaistīt, lai komercija tiešsaistē darbotos veiksmīgi. Tāpat eksperti dalīsies padomos, kā veidot komunikāciju e-vidē jaunu klientu piesaistīšanai un pārdošanas veicināšanai, kā arī par to, kā labāk organizēt savu un komandas darbu, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

“Kā liecina mūsu novērojumi, uzņēmēju interese par e-komercijas iespējām  turpina augt un tā strauji attīstās, taču ne visiem ir pietiekamas prasmes, lai veiksmīgi ieviestu risinājumus savā ikdienas darbībā. Augot pieprasījumam pēc digitālajiem pakalpojumiem, arī mūsu banka pastāvīgi strādā pie digitālo pakalpojumu paplašināšanas un produktivitātes celšanas, izmantojot jaunākos tehnoloģisks rīkus, tāpēc ar prieku dalīsimies savās zināšanās ar citiem, aicinot ikvienu interesentu pieteikties programmai un apgūt zināšanas, lai veiksmīgi sasniegtu izvirzītos mērķus pārdodot pakalpojumus un preces tiešsaistē,” saka Viktors Saulītis, Luminor e-komercijas un karšu risinājumu nodaļas vadītājs.

eCOMHUB ir E-komercijas izaugsmes platforma, kas palīdz esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un vadītājiem augt. Apvienojot vairāku jomu ekspertus un praktiķus, eCOMHYB dalās ar vērtīgu un izglītojošu saturu, pieredzes stāstiem un apmācībām cilvēkiem, kuri patiesi vēlas sasniegt sava biznesa izaugsmi.

E-komercijas treniņu programmai pieteikties var elektroniski līdz š.g. 15. martam, aizpildot anketu Luminor mājaslapā. Mācības sāksies 17.martā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…