30. aprīlis, 2020

MMD papildina Philips B1 monitoru līniju ar jauno 24″ monitoru 245B1

philips245B1

Displeju speciālists un monitoru zīmola licences partneris MMD paziņo par 24” (23,8” / 60,5 cm) Philips 245B1 LCD monitora izlaišanu. Šim jaunajam modelim ir Quad HD izšķirtspēja (2560 x 1440), PowerSensor, kas ļauj ietaupīt līdz pat 70% enerģijas izmaksu un HDMI savienojums. Tā bagātīgā funkciju un tehnoloģiju dažādība ir izstrādāta, lai piedāvātu optimālu komfortu un produktivitāti tiem, kas vēlas gan daudzpusību, gan augstu kvalitāti.

Optimizēta skatīšanās pieredze un efektivitāte darbā

Ar savu Quad HD (2560 x 1440 pikseļi) izšķirtspēju  245B1 nodrošina kristāldzidru attēla kvalitāti. Tā IPS panelis nodrošina ārkārtīgi plašu un precīzu krāsu spektru. Ekskluzīvās un modernās Philips tehnoloģijas kā IPS un SmartImage tehnoloģijas nodrošina spilgtu un izteiksmīgu attēlu, kas noteikti patiks fotogrāfiem, grafikas un filmu profesionāļiem, kā arī dizaineriem.

 245B1, kas izveidots lietotāja ērtību palielināšanai, piedāvā Flicker-Free un LowBlue režīmu acu noguruma samazināšanai, kā arī Easy Read režīmu. SmartErgoBase monitora statīvs nodrošina lietotājam draudzīgas ergonomiskas korekcijas. Šis modelis piedāvā arī iebūvētus stereo skaļruņus un plašu savienojumu klāstu, ieskaitot DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, USB 3.2 un citus.

Ilgtspējīgs un videi draudzīgs

245B1 ir videi draudzīgs. Tas atbilst dažādiem vides standartiem un sertifikātiem, piemēram, EnergyStar 8.0, EPEAT*, TCO Certified Edge un RoHS. Šis monitors ir izgatavots no 85% pārstrādātas plastmasas, tam ir izmantots 100% pārstrādājams iepakojuma materiāls, un tas nesatur tādas kaitīgas vielas kā dzīvsudrabs, svins un PVC/BFR. 245B1 monitors ir aprīkots ar iebūvētu Power Sensor, kas automātiski nosaka lietotāja klātbūtni un, reaģējot uz to, pielāgo monitora spilgtumu, kā rezultātā tiek nodrošināts ilgāks monitora darbības laiks un enerģijas izmaksu samazinājums līdz pat 70%. Turklāt LightSensor nodrošina nevainojamu spilgtumu ar minimālu enerģijas patēriņu.

Izmantojot B līnijas monitorus, paaugstiniet produktivitāti un ilgtspējību nākamajā līmenī

Visi B līnijas nodrošina lielisku komfortu, visaptverošas savienojamības iesējas, elastību un lielisku attēla kvalitāti, un jaunie modeļi 242B1 un 275B1 no tiem neatšķiras.

24” (23,8”/60,5 cm)  242B1 LCD monitors nodrošina Full HD izšķirtspēju (1920 x 1080 pikseļi), lai sniegtu satriecošu skatīšanās pieredzi. Monitors ir aprīkots ar PowerSensor, SmartImage, IPS paneļu tehnoloģiju un virkni komfortu uzlabojošu funkciju, lai apvienotu augstu veiktspēju, ilgtspējību un izcilo kvalitāti, ko sagaida profesionālie lietotāji no Philips monitoriem.

Mūsdienu profesionāļiem izstrādātais  275B1 ir aprīkots ar plašu klāstu produktivitāti un kvalitāti uzlabojošām funkcijām un jauninājumiem, piemēram, SmartErgoBase un Adaptive-Sync tehnoloģijām, lai uzlabotu lietotāju ērtības un nodrošinātu pēc iespējas produktīvāku un patīkamāku darba vidi. Pateicoties Quad HD izšķirtspējai (2560 x 1440 pikseļi), šis 27” (68,6 cm) LCD monitors nodrošina asu, kristāldzidru attēlu.

Ērts, progresīvs un videi draudzīgs  245B1 monitors ir pieejams no 2020. gada aprīļa par ieteicamo cenu 229,00 EUR. Philips 242B1 (199,00 EUR) un Philips 275B1 (309,00 EUR) monitori būs pieejami 2020. gada jūnijā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda