Sākums Jaunumi No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

1 minūtes lasīšanai
baltcom logo

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “Bite Latvija”pilnībā pārņems “Baltcom” pakalpojumu portfeli un klientus, tādejādi kļūstot par plašāko elektronisko sakaru un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzēju Latvijā un uzsākot piedāvāt fiksētā interneta pakalpojumus vairāk nekā 400 000 mājsaimniecībām 80 apdzīvotās vietās visā Latvijā, nodrošinot klientiem internetu ar ātrumu līdz 1000Mbit/s.

Apvienošanās gaitā “Baltcom” klientiem nekas nav jādara – ne cenas, ne pakalpojumu klāsts nemainās. Pēc abu uzņēmumu apvienošanas “Baltcom” klientiem tiks ne vien piedāvāts tirgū plašākais elektronisko sakaru un IKT pakalpojumu klāsts, bet tiks paplašinātas klientu apkalpošanas iespējas – 31 “Bite Latvija” salonā visā Latvijā, zvanu centrā un “Bite Latvija” digitālajos kanālos: pašapkalpošanās portālā “ManaBite” un “Bite Latvija” interneta veikalā.

Vēršam klientu uzmanību, ka no 29. jūnija “Baltcom” klientu apkalpošanas centri tiks slēgti. No 8. jūlija saņemt apkalpošanu klātienē būs iespējams “Bite Latvija” salonos.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…