Sākums Jaunumi Novembrī Rīgā norisināsies jau desmitā Baltijas mēroga Drupal konference

Novembrī Rīgā norisināsies jau desmitā Baltijas mēroga Drupal konference

1 minūtes lasīšanai
drupalcamp

Šā gada 15. novembrī Rīgā, H2O 6 Kvartālā (Durbes ielā 4) norisināsies Baltijā lielākā Drupal konference DrupalCamp Baltics 2019. Tā jau desmito gadu pulcēs IT speciālistus, web izstrādātājus, mārketinga un biznesa cilvēkus, kuri gatavi dalīties pieredzē un papildināt savas zināšanas par atvērtā koda satura vadības sistēmu Drupal, IT biznesa attīstību un citām aktuālām tēmām.

Šajā – DrupalCamp Baltics jubilejas gadā – esam nolēmuši uz Drupal paskatīties nedaudz plašāk. Ar Drupal iespējams izstrādāt sarežģītus un apjomīgus IT projektus, taču dažkārt, lai sasniegtu konkrētus mērķus, ir nepieciešams veidot integrācijas ar citām tehnoloģijām. Tieši tādēļ konferences programmā iekļautas prezentācijas un gadījuma studijas, kurās papildus Drupal platformai ir izmantots, piemēram, React, Lando, Kubernates, ElasticSearch un citas tehnoloģijas un servisi.

Šogad konferencē piedāvāsim trīs paralēlas sesijas – viena tiks veltīta Drupal tehniskajām aktualitātēm, otra – pieredzes stāstiem un biznesa attīstības tendencēm, bet trešā – praktisku risinājumu izstrādei. Savukārt dienas noslēgumā – neformālas sarunas, tīklošanās un pieredzes apmaiņa. Un, kā jau svētkos pienākas, parūpēsimies arī par torti ar desmit svecītēm.

Drupal kopienu veido vairāk kā miljons aizrautīgu Drupal lietotāju un izstrādātāju, kuri tic atvērtā koda, inovāciju un sadarbības spēkam. Baltijas Drupal speciālisti ir nozīmīga šīs kopienas daļa un regulāras tikšanās ir būtiskas, lai vairotu kopienas kompetenci un konkurētspēju. Kopš pirmās DrupalCamp Baltics konferences 2010. gadā, tās ik gadu norisinājušās kādā no Baltijas galvaspilsētām.

Konferences DrupalCamp Baltics 2019 agrā putniņa biļetes jau pieejamas pārdošanā www.drupalcampbaltics.com/#tickets. Mediju pārstāvjiem, iepriekš rakstot uz [email protected]  konferences apmeklējums bez maksas.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…