Sākums Jaunumi Office 365

Office 365

1 minūtes lasīšanai
microsoft office 365 logo 2016 100727915 large

Office 365 ir Microsoft piedāvāts lietojumprogrammu pakotne, kuru izmanto daudzas uzņēmējdarbības, izglītības un valsts iestādes visā pasaulē. Šī pakotne piedāvā lielu uzņēmējdarbības un produktivitātes risinājumu klāstu, kas nozīmē, ka to var pielāgot katras organizācijas vajadzībām.

Lielākā daļa Office 365 lietojumprogrammu ir pazīstamas un līdzīgas tādām, kādas jūs, iespējams, lietojat savā personiskajā datorā, piemēram, Word, Excel un PowerPoint. Tomēr Office 365 piedāvā daudz vairāk nekā tikai šīs pamata lietojumprogrammas.

Turklāt Office 365 lietošana ir saistīta ar citiem ar cloud computing saistītiem risinājumiem, tostarp e-pasta pakalpojumiem, failu glabāšanu un kopīgošanu, video konferencēm un daudz ko citu, kas uzlabo produktivitāti un komunikāciju organizācijā.

Lai uzsāktu darbu ar Office 365, jums ir nepieciešams pierakstīties savā Microsoft kontā un iegādāties vajadzīgo licenci. Vairāk informācijas par Office 365 lietošanas sākumu un tās funkcijām var atrast Microsoft mājaslapā vai tiešsaistē, meklējot saistītos resursus un apmācības materiālus.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…