10. jūnijs, 2023

Office 365

microsoft office logo large

Office 365 ir piedāvāts lietojumprogrammu pakotne, kuru izmanto daudzas uzņēmējdarbības, izglītības un iestādes visā pasaulē. Šī pakotne piedāvā lielu uzņēmējdarbības un produktivitātes risinājumu klāstu, kas nozīmē, ka to var pielāgot katras organizācijas vajadzībām.

Lielākā daļa Office 365 lietojumprogrammu ir pazīstamas un līdzīgas tādām, kādas jūs, iespējams, lietojat savā personiskajā datorā, piemēram, Word, Excel un PowerPoint. Tomēr Office 365 piedāvā daudz vairāk nekā tikai šīs pamata lietojumprogrammas.

Turklāt Office 365 lietošana ir saistīta ar citiem ar cloud computing saistītiem risinājumiem, tostarp e-pasta pakalpojumiem, failu glabāšanu un kopīgošanu, konferencēm un daudz ko citu, kas uzlabo produktivitāti un komunikāciju organizācijā.

Lai uzsāktu darbu ar Office 365, jums ir nepieciešams pierakstīties savā Microsoft kontā un iegādāties vajadzīgo licenci. Vairāk informācijas par Office 365 lietošanas sākumu un tās funkcijām var atrast Microsoft mājaslapā vai tiešsaistē, meklējot saistītos resursus un apmācības materiālus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.