1. jūlijs, 2020

Pakalpojums YouTube Kids tagad arī Latvijā

Youtube Kids

No šodienas Latvijā ir pieejams bērniem un ģimenēm draudzīgais pakalpojums, YouTube Kids. Šī platforma ir veidota tā, lai būtu vieglāk atrast videoklipus, kas patīk bērniem, bet vecākiem būtu pieejami vienkārši rīki, ar kuru palīdzību atlasīt kanālus un ierobežot skatīšanās laiku, lai viņu bērni varētu baudīt YouTube Kids ģimenei draudzīgā veidā.

Atrodiet bērnu iemīļotās multfilmas, skatieties izglītojošus videoklipus, klausieties skaitāmpantiņus, atbildiet uz visiem jautājumiem par matemātiku, zinātni vai dabu – to visu vienkārši un ērti nodrošina YouTube Kids.

Kopš pakalpojums kļuva pieejams ASV pirms pieciem gadiem, YouTube Kids ir kļuvusi par vienu no populārākajām bērnu lietotnēm pasaulē un tagad tā beidzot tiek piedāvāta arī Latvijā. ir pieejama kā bezmaksas lejupielāde, un to var baudīt tālrunī, planšetdatorā vai uz lielā ekrāna, izmantojot ChromeCast, Apple TV, spēļu konsoles vai viedo televizoru.

Piecas labākās YouTube bērnu funkcijas, kuras, mūsuprāt, Latvijas ģimenes patiešām novērtēs:

 • Ģimenēm draudzīgs saturs: mēs izveidojām lietotni YouTube Kids, domājot par ģimenēm. YouTube Kids ir ģimenei draudzīga vide, kurā bērni var apmierināt savu zinātkāri un iztēli, izmantojot kanālus un atskaņošanas sarakstus.
 • Pārbaudītu sadarbības partneru kolekcijas: bērni var baudīt uzticamu kanālu kolekcijas par dažādām tēmām, sākot no mākslas un amatniecības, beidzot ar mūziku, sportu, mācīšanos un daudz ko citu. var viegli izvēlēties, kurai no šīm kolekcijām un tēmām viņi vēlas nodrošināt saviem bērniem piekļuvi.
 • Lietotājam draudzīgi: lielāki attēli, krāsains un skaidri redzamas ikonas ļauj mazajiem lietotni lietot ērti. Kad pirmo reizi atver lietotni, viņi uzzina, kā YouTube Kids filtrē informāciju un iesaka saturu.
 • Vecāku apstiprināts saturs: lietotnē ir iekļautas dažādas funkcijas, kas var palīdzēt vecākiem kontrolēt bērnu pieredzi, izmantojot režīmu “apstiprināts saturs”. Tas vecākiem ļauj īpaši atlasīt atsevišķus videoklipus un kanālus, kurus lietotnē padarīt pieejamus savam bērnam. To var viegli kontrolēt, ja vēlas izlemt, kādu saturu lietotnē var skatīties viņu bērni, vai arī dažus videoklipus vai kanālus, kurus viņi vēlas izslēgt. Vecāki var izvēlēties, vai iespējot meklēšanas režīmu.
 • Ekrāna laiks: izmantojot iebūvēto laika atskaiti, var viegli ierobežot savu bērnu skatīšanās laiku – piemēram, ierobežojot sesiju līdz 30 minūtēm. Pieteikums paziņos bērnam, kad viņa sesija būs beigusies.

Mēs rūpīgi strādājam, lai pārliecinātos, ka tiešsaistē pieejamais saturs ir ģimenei draudzīgs, taču neviena sistēma nav perfekta. Gadījumā, ja atrod videoklipu, kas šķiet nepiemērots bērniem, viņi var viegli par to ziņot un palīdzēt mums pastāvīgi uzlabot platformu.

“Mums ir prieks par YouTube Kids ienākšanu Latvijā. YouTube Kids ir veidota, fokusējoties uz bērnu interesēm un vecāku atbildību, ļaujot bērniem piekļūt lieliskiem video par tēmām, kuras viņi vēlas izpētīt. Tas ir drošāks, patstāvīgs straumēšanas video pakalpojums bērniem ar vecāku vadības kontroli, tā ļauj pielāgot saturu tā, ka katra ģimene to uzskata par pareizu,” saka Gregs Drejs, EMEA Kids/Family & Learning for YouTube  direktors.

Lietotni var lejupielādēt, izmantojot Google Play un Apple App Store.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda