5. decembris, 2020

Revolut tagad pieejams arī no tīmekļa pārlūka

revolut web

šodien laiž klajā savu tiešsaistes tīmekļa lietotni, kas no šī brīža būs pieejama vairāk kā 13 miljoniem klientu Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), Austrālijā, Singapūrā, Šveicē, Japānā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Klienti nu var droši piekļūt saviem kontiem ne tikai no viedtālruņa lietotnes, bet arī no galddatora vai klēpjdatora pārlūkprogrammas.

Ja klients ir nozaudējis savu tālruni vai karti, tie ir nozagti, vai klients vienkārši izvēlas pārbaudīt savu kontu no datora, tīmekļa nodrošina elastību un drošību, kas nepieciešama, veicot darbības ar naudu.

Klienti var droši pierakstīties tīmekļa lietotnē, ko aizsargā divpakāpju autentifikācija (2FA), un iegūt pilnīgu Revolut konta, darījumu vēstures un karšu pārskatu. Šeit var arī iesaldēt/atsaldēt kartes, bloķēt/atbloķēt to PIN kodus un kontrolēt visus citus karšu drošības iestatījumus, tos ieslēdzot vai izslēdzot, tikai ar pāris klikšķiem.

Klienti tagad var papildināt savu kontu tieši no tīmekļa lietotnes ar pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti un Apple Pay (ja tas iespējams, lietojot Safari). Ja klientiem ir kādi jautājumi vai problēmas, ir iespējams sazināties ar atbalsta aģentiem mūsu čatā un piekļūt BUJ.

Niks Storonskis, izpilddirektors un dibinātājs, teica: “Iespēja piekļūt kontam no pārlūkprogrammas mūsu klientu vidū ir ļoti pieprasīta, tādēļ esam gandarīti par izstrādāto drošo un ērto tīmekļa lietotni, ko ikviens var izmantot pēc nepieciešamības. Mūsu klienti var piekļūt savai naudai no jebkuras vietas un jebkurā laikā pat tad, ja viņiem nav tālruņa vai kartes vai viņi vienkārši izvēlas pārbaudīt savu kontu no datora. Tiešsaistes iespējas sniegtās papildu ērtības un elastīgums ir lielisks ieguvums.”

Lai piekļūtu tiešsaistes lietotnei, klienti var vienkārši apmeklēt Revolut drošās tiešsaistes pierakstīšanās lapu, ievadīt sava tālruņa numuru un izpildīt ekrānā redzamos norādījumus.

klientiem nav jāgaida pie tālruņa vai rindā pie filiāles, ja nepieciešams papildināt kontu vai saņemt klientu atbalstu. Ja klients ir pazaudējis savu tālruni vai karti, ar Revolut tīmekļa lietotni visu var atrisināt ātri un bez problēmām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda