Sākums Jaunumi Rīgā notiks starptautisks hakatons CodeX

Rīgā notiks starptautisks hakatons CodeX

2 minūtes lasīšanai
codex

Lai beidzot izbaudītu iespēju tikties klātienē, inovāciju vadības uzņēmums Helve no 17. līdz 19. jūnijam Rīgā organizē CodeX vasaras hakatonu tehnoloģiju entuziastiem. Jaunās Rīgas Tehniskās universitātes telpas uz nedēļas nogali pārtaps par Eiropas hakatonu kopienas centru, pulcējot vairāk nekā 300 nozares speciālistus no 12 Eiropas valstīm, kuriem būs iespēja rādīt savas prasmes un strādāt pie aizraujošiem programmēšanas izaicinājumiem.

CodeX mērķis ir apvienot cilvēkus ar dažādām prasmēm, pieredzi un galvenokārt – vēlmi izaicināt sevi. Dalība CodeX ir bez maksas un hakatons ir atvērts ikvienam, galvenokārt, programmētājiem, bet mazākā apmērā arī dizaineriem, studentiem un uzņēmējiem, kurus aizrauj tehnoloģijas. Pasākuma organizatori solās nodrošināt ne tikai dalībnieku izmitināšanu un ēdināšanu, bet arī piekļuvi starptautiskai IT kopienai un modernām tehnoloģijām. Jāņem vērā, ka vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Plašāka informācija par hakatona norisi un pieteikšanos pieejama www.hackcodex.eu.

CodeX dalībnieki 48h laikā veidos jaunas un inovatīvas idejas jaunuzņēmumu un IT uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem. Sākot no mašīnmācīšanās līdz pat kriptovalūtām un paplašinātajai realitātei, komandām būs pieeja uzņēmumu jaunākajām tehnoloģijām, datiem un iekšējiem rīkiem. Hakatona labākā risinājuma autori saņems naudas balvu 5000 EUR apmērā no galvenā atbalstītāja Ubiquiti.

“Mēs ceram, ka visi hakatona dalībnieki un starptautiskie viesi lieliski pavadīs laiku gan izklaidējoties, gan apmainoties ar zināšanām, kopīgi radot jaunas idejas un eksperimentējot. Priecājamies, ka šādā veidā varam veicināt Rīgas atpazīstamību starp tehnoloģiju talantiem kā aizraujošu inovāciju galamērķi,” stāsta hakatona organizatore Zane Grēta Grants.

Programmēšanas un tehnoloģiju festivāls CodeX nodrošinās unikālu iespēju sadarboties un apmainīties pieredzē ar simtiem programmētāju, vienlaikus saņemot atbalstu no mentoriem un nozares ekspertiem. Organizatoru komanda pieteikties aicina dalībniekus ne tikai no Latvijas, bet arī no visas Eiropas. Turklāt hakatons vienlaicīgi norisināsies gan virtuāli, gan klātienē Rīgā, Latvijā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…