26. oktobris, 2021

Rīgas satiksmes biļetes vienam braucienam ir iespējams iegādāties arī ar Mobilly starpniecību

mobilly

No šīs dienas biļetes vienam braucienam ir iespējams iegādāties arī ar  starpniecību! Jaunais pakalpojums ir pieejams visu maršrutu sabiedriskajos transportlīdzekļos un ievērojami atvieglo ikdienu tiem pasažieriem, kuri ar sabiedrisko transportu pārvietojas neregulāri un dod priekšroku bezskaidras naudas darījumiem.

  • Lai nopirktu vienreizējo brauciena biļeti, izvēlnes joslā jāuzklikšķina uz sadaļas “Citi” un jāizvēlas “Rīgas Satiksme” elektroniskā biļete: vairāk par pirkuma veikšanu lasi šeit!
  • Lai biļeti aktivizētu, mobilajā lietotnē nepieciešams noskenēt transportlīdzeklī izvietoto QR kodu.
  • Pēc biļetes aktivizēšanas lietotnē tiek ģenerēts unikāls QR kods, ko pēc nepieciešamības uzrādīt kontrolierim.

Maksa par biļeti paliek nemainīga – arī iegādājoties to lietotnē, biļetes cena ir 1,15€.

Mobilly Ģirts Slaviņš uzsver, ka šis ir sen gaidīts risinājums, kas beidzot ļaus ērti iegādātāties biletes arī galvaspilsētas sabiedriskajā transportā: “Šis ir pašsaprotams solis, lai parūpētos par ērtu biļešu apmaksu un izmantotu mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas! Ceram, ka arī citi biļešu veidi būs pieejami lietotnē jau drīz!”

Līdz šim vienas biļetes cena, pērkot to pie transportlīdzekļa šofera, bijusi 2€, turklāt samaksu bija iespējams veikt tikai skaidrā naudā. Savukārt elektroniskie biļešu automāti bija pieejami tikai jaunajos zemās grīdas tramvajos, bet iepriekšpārdošanas biļetes jeb e-taloni – konkrētās tirdzniecības vietās. Tas nereti apgrūtināja pasažieru iespējas laikus iegādāties biļeti neplānotiem braucieniem, un tādējādi jaunieviestā lietotnes funkcija sabiedriskā transporta pakalpojumus padara galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem vēl pieejamākus un ērtākus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda