23. novembris, 2022

Samsung atver konceptveikalu tirdzniecības centrā Spice

Samsung Clemens Kim

23. novembrī tirdzniecības centrā “Spice” durvis vēris Baltijā modernākais un inovatīvākais pieredzes konceptveikals. Tajā autentiskā mājokļa vidē iespējams iepazīt pilnīgi visu Samsung ierīču ekosistēmu, kā arī plašāk uzzināt par Samsung lietotnes SmartThings priekšrocībām, kas ļauj kontrolēt resursu patēriņu, lai būtiski samazinātu mājsaimniecībā patērēto elektroenerģiju. Jaunajā konceptveikalā ik katram pieejams viss Samsung produktu spektrs – sākot no mobilajām viedierīcēm, aksesuāriem, televizoriem un audio ierīcēm, līdz pat sadzīves tehnikas iekārtām.

“Aizvadītajā gadā mūsu veikalos Baltijā esam apkalpojuši vairāk kā pusmiljonu klientu un redzam, ka patērētāju interese par mūsu jaunākajām tehnoloģijām tikai pieaug. Jaunais pieredzes konceptveikals ir risinājums mūsu klientu vēlmēm – tas ikvienam ļaus skaidri ieraudzīt, cik nozīmīgas ir tehnoloģijas katrā mūsu dzīves jomā un kā, lietojot tās gudri, varam būtiski ietaupīt resursus, tai skaitā palīdzot arī vides ilgtspējas nodrošināšanai. Veikala apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt inovatīvākās tehnoloģijas energoefektīvai mājas apsaimniekošanai, viedierīces produktīvākam un ērtākam darbam, kā arī daudzas citas ierīces no visām preču kategorijām. Tāpat cilvēkiem, veicot lielākus pirkumus, vēl joprojām ir īpaši svarīgi tos redzēt un sajust klātienē, pārliecināties par to funkcijām un dizainu,” norāda Clemens Kim, Samsung Electronics Baltijas valstīs.

Pēdējo divu gadu laikā būtiski mainījusies māju nozīme un tur tiek pavadīts arvien vairāk laika – arī sadzīves tehnika kļuvusi par nozīmīgāku ikdienas sabiedroto, tāpēc arī konceptveikals veidots kā mājoklis, kas ļaus piemeklēt vislabākos tehnoloģiskos risinājumus katrai dzīves vajadzībai. Jaunajā veikalā būs aplūkojamas Bespoke ierīces, kuru materiālus, apdares un ikviens patērētājs var izvēlēties atbilstoši savai gaumei un mājokļa interjeram. šogad paplašināja Bespoke sadzīves tehniku ierīču konceptu, ļaujot patērētājam pielāgot un personalizēt vēl plašāku ierīču klāstu. Iespēja uzreiz izjust lietotāja pieredzi ir ļoti būtiska, izvēloties ierīces, kuras tiek izmantotas ik dienu.

Veikalā, līdztekus mobilajām un sadzīves tehnikas  iekārtām, varēs plašāk uzzināt arī par lietotnes SmartThings priekšrocībām, kas ļauj savienot visas ierīces vienā ekosistēmā, attālināti tās vadīt, pārraudzīt darbību, saņemt vērtīgus ieteikumus un kontrolēt resursu patēriņu, kas mūsdienās ir ārkārtīgi svarīgi. ļauj būtiski samazināt mājsaimniecībā patērēto elektroenerģijas apjomu un citus resursus, jo mākslīgajā intelektā bāzētās tehnoloģijas analizē lietotāju paradumus un sniedz ieteikumus, kā tērēt resursus ilgtspējīgāk.

pieredzes konceptveikals atrodas tirdzniecības centrā Spice, pie C ieejas. Tā platība ir 290 kvadrātmetri un iekārtojums veidots, atdarinot mājokļa vajadzības – ar virtuves zonu, veļas telpas zonu, TV un izklaides zonu un citām.

Veikals apmeklētājiem ir atvērts tirdzniecības centra darba laikā no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda