27. jūlijs, 2021

Samsung Galaxy Tab produktu klāstu papildina Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite

samsung tab s7 fe

Galaxy Tab portfolio pievienojas divi jauni produkti – planšetdatori Galaxy Tab S7 FE un Galaxy Tab A7 Lite, kas ir jau pieejami arī Latvijā. Galaxy Tab S7 FE 5G ir apvienotas fanu iecienītākās funkcijas, kas līdz šim bija pieejamas planšetdatorā Galaxy Tab S7. Jaunais planšetdators izceļas ar lielu ekrānu un būs īpaši piemērots izklaidei, radošam darbam un vairāku uzdevumu veikšanai vienlaicīgi. Tiem, kas meklē ē un kompaktu planšetdatoru lietošanai gan mājās, gan atrodoties ceļā, piemērotāks būs Galaxy Tab A7 Lite.

“Pieprasījums pēc planšetdatoriem turpina pieaugt. Esam priecīgi paplašināt produktu klāstu, radot inovatīvas tehnoloģijas, kas atbilst mūsu patērētāju piesātinātajam un radošajam dzīvesveidam. Planšetdatoros Galaxy Tab S7 FE 5G un Galaxy Tab A7 Lite ir ietvertas inovatīvas funkcijas, kas izstrādātas, lai apmierinātu ikviena lietotāja vajadzības – neatkarīgi no tā, vai ierīce tiek izmantota ikdienas saziņai, mācībām vai izklaidei,” uzsver Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Tab S7 FE 5G – ne tikai darbam, bet arī radošām aktivitātēm

Jauna līmeņa izklaidi, produktivitāti un radošumu nodrošinās planšetdatora Galaxy Tab S7 FE 5G lielais 12,4 collu displejs, gaumīgais dizains, jaudīgais akumulators un inovatīvās funkcijas. Baltijas tirgū tas pieejams divās dažādās krāsās – mistiski melnā un mistiski zaļā. komplektācijā iekļauts arī S Pen irbulis jeb digitālā pildspalva, kurā iestrādātais magnēts kalpo kā stiprinājums – to ir ērti piestiprināt pie ierīces metāla korpusa.

Pateicoties Multi-Active Window funkcijai, planšetdatorā vienlaicīgi atvērt un darboties var ar trīs lietojumprogrammām. Piemēram, vienā ekrānā ērti pārlūkojami interneta resursi, otrā – nodrošināta  piezīmju veidošana, trešajā – video satura . Funkcija App Pair vienlaicīgi ļaus saglabāt un aktivizēt iecienītākās lietotnes Multi-Active Window režīmā.

Ar lietotni Samsung Notes planšetdatora ekrānā ar roku rakstītās piezīmes iespējams pārvērst tekstā. Piezīmēm var pielikt īpašas atsauces un ātri atrast meklēto informāciju ar viedo meklēšanas funkciju. Neatkarīgi no tā, vai piezīme būs rakstīta ar roku vai pārvērsta datorrakstā. Izmantojot lietotni Noteshelf, ar S Pen varēsi radoši vizualizēt piezīmes, tās atbilstoši noformējot. Piemēram, iekļaujot zīmējumus, grafikus u.c. detaļas.

Samsung DeX un grāmatas tipa klaviatūra ļaus planšetdatoru lietot tāpat kā portatīvo datoru. Planšetdators nodrošina savienojumu ar datoru, tāpēc datoram var pieslēgt papildu ekrānu, izmantojot funkciju Second Screen. Šī funkcija ļaus paveikt vēl vairāk un īpaši noderīga būs strādājot.

Jaunus radošuma apvāršņus palīdzēs sasniegt Clip Studio Paint un Canva lietotnes, kas saderīgas darbam ar S Pen. Zīmē, krāso vai veido dizainus – Clip Studio Paint bez maksas būs pieejama sešus mēnešus. Tāpēc ikvienam būs iespēja atklāt jaunus talantus un izmēģināt spēkus digitālajā mākslā.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite – ideāls sabiedrotais, esot ceļā

Ar 8,7 collu ekrānu un izturīgu metāla korpusu, Galaxy Tab A7 Lite pelēkā krāsā būs jaudīgs satura un videospēļu pavadonis, atrodoties ceļā. Tam ir 32 GB iekšējā un, pievienojot MicroSD karti, tā tiks paplašināta līdz 1 TB. Octa-core procesors nodrošinās nevainojamu un ātru satura atskaņošanu, bet Dolby Atmos divvirzienu skaļruņi – vēl īpašāku filmu, seriālu un spēļu izbaudīšanu. Akumulatora jaudu iespējams atgūt īsā laikā, pateicoties 15 W  ātrajai uzlādei.

Pieejamība

Planšetdatorus var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.