Sākums Jaunumi Šogad Latvijā darbību uzsāks pirmais virtuālais Wolt Market veikals

Šogad Latvijā darbību uzsāks pirmais virtuālais Wolt Market veikals

2 minūtes lasīšanai
Wolt Market veikals

Tehnoloģiju uzņēmums Wolt līdz šā gada beigām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā plāno atklāt virtuālo veikalu tīklu Wolt Market un šobrīd jau ir uzsācis jaunu darbinieku meklēšanu vairākiem amatiem visā Baltijas reģionā. Šis ir jauna veida tirdzniecības tīkls, kurā veikali darbojas tikai un vienīgi kā noliktavu veikali jeb tā dēvētie “tumšie veikali” (dark stores). Šajos veikalos tiks pieņemti tikai tie pasūtījumi, kas veikti tiešsaistē caur Wolt aplikāciju. Klātienes iepirkšanās šajos veikalos nenotiks.

Wolt Market noliktavu veikali klientu izvēlei piedāvās 1500-2000 preces, kuras tiks piegādātas 15-25 minūšu laikā pēc pasūtījuma veikšanas Wolt aplikācijā. Wolt Market noliktavu veikali darbosies kā neatkarīgi, Wolt platformā strādājoši, sadarbības partneri, līdzīgi, kā visi citi tirdzniecības sadarbības partneri, bet ar kopēju Wolt Market zīmolu.

“Mums ir prieks, ka varam atvērt Wolt Market veikalus Baltijā. Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem vēl nebijušu pieredzi šajā jomā, un atsauksmes, ko esam saņēmuši par Wolt Market veikaliem citās valstīs, ir devušas pārliecību, ka mēs esam uz pareizā ceļa. Mēs ar nepacietību gaidām Wolt Market veikalu atvēršanu, lai būtu vēl noderīgāki mūsu klientiem Igaunijā, Lietuvā un Latvijā,” saka Marianne Vikula (Marianne Vikkula), par jaunajiem tirgiem atbildīgā Wolt viceprezidente.

Wolt Baltics darbības vadītājs Simons Runcheimers  (Simon Runzheimer): “Mēs nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā apkalpot mūsu klientus, un uzskatām, ka ir ļoti svarīgi, lai Wolt platformā būtu pieejama pēc iespējas daudzveidīgāka mazumtirgotāju izvēle ar plašu produktu izvēli. Mūsu biznesa stūrakmens ir sadarbības stiprināšana un paplašināšana ar mūsu sadarbības partneriem, tādiem kā Rimi, Mego, Aibe, LaTS un vēl daudziem citiem, kas mums pievienosies nākotnē. Wolt Market veikali ir lielisks papildinājums jau esošajiem mūsu partneriem, kas nodrošinās vēl plašākas preču izvēles iespējas vietējiem iedzīvotājiem”.

Pats pirmais Wolt Market veikals tika atvērts Helsinkos 2020. gada pavasarī. Kopš tā laika Wolt Market  tīkls ir  paplašinājies, atverot veikalus Grieķijā un citviet Somijā, kā arī paziņojot par drīzu ienākšanu Čehijā, Polijā un Dānijā.

“Mēs skaidri redzam, ka cilvēki vēlas ātrāk saņemt arvien vairāk preču. Esam atraduši labu, ilgtspējīgu modeli Wolt Market veikalu darbībai, un mums ir ambiciozi nākotnes plāni. Wolt Market pilotveikalu pieredze  Somijā un Grieķijā apliecina, ka šis modelis garantē ātru pasūtījumu izpildi, vienlaicīgi saglabājot visaugstāko servisa kvalitāti,” norāda M. Vikula.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…