Sākums Jaunumi Starptautiskajā lidostā Rīga izveidotas Bolt klientu pulcēšanās vietas

Starptautiskajā lidostā Rīga izveidotas Bolt klientu pulcēšanās vietas

2 minūtes lasīšanai
bolt drive

“Bolt” sadarbībā ar starptautisko lidostu “Rīga” izveidojuši īpaši apzīmētu “Bolt” kopbraukšanas pakalpojumu tikšanās vietu lidostas “Rīga” P1 stāvvietā jeb pie Šengenas zonas ielidošanas sektora E. Papildus tam, klientiem kā alternatīva tiek piedāvāta arī iespēja atzīmēt autobusa pieturu kā sava brauciena sākumpunktu. Paredzams, ka šis jaunums palīdzēs arī optimizēt automašīnu plūsmu lidostas teritorijā.

“Bolt” tikšanās vieta īstermiņa stāvvietā P1 izveidota ar mērķi, lai satikšanās ar partneršoferiem lidostas teritorijā būtu pēc iespējas ērtāka. Pasažieriem vairs nebūs jādomā, kuru konkrētu vietu lidostas teritorijā izvēlēties par brauciena sākumpunktu, jo lietotnē tiek piedāvātas divas iespējas – īpaši apzīmēta “Bolt” tikšanās vieta pie Šengenas zonas ielidošanas sektora E vai turpat netālu esošā autobusu pietura.

“”Bolt” saviem klientiem vēlas sniegt vēl patīkamāku un komfortablāku brauciena pieredzi, līdz ar to jaunā “Bolt” kopbraukšanas tikšanās vieta starptautiskajā lidostā “Rīga” stratēģiski izvietota tā, lai mūsu klientiem, izejot no ielidošanas sektoriem E un C, būtu ērti tai piekļūt. Šādi tikšanās punkti vairākās starptautiskās lidostās ir jau augsti novērtēti no klientu puses, jo mazina pārpratumus par iekāpšanas lokāciju, tāpēc vēlamies ar šo jaunumu iepriecināt kā Latvijas iedzīvotājus, tā arī starptautiskos ieceļotājus. Uzskatām, ka šī jaunā tikšanās punkta izveide palīdzēs arī mazināt sastrēgumus lidostas teritorijā, it īpaši pieprasījuma pīķa stundās – agrā rītā, pēcpusdienā un vēlā vakarā,” saka Kristīne Bezerra-Kjerulfa, “Bolt” vadītāja Latvijā.

Tāpat, lai palīdzētu ieceļotājiem pēc iespējas veiksmīgāk atrast jauno tikšanās vietu, sākot no ielidošanas sektora iekštelpās līdz pat tikšanās punktam P1 stāvvietā, “Bolt” lietotājus pārskatāmi pavadīs vairākas vizuālas norādes.

Partneršoferi tiek aicināti Rīgas lidostas īstermiņa stāvvietā ierasties tikai ar aktīvu pasūtījumu, tādējādi paātrinot pakalpojuma pieejamību. Šāds “Bolt” pakalpojums, izvēloties konkrētu tikšanās vietu lidostās, ir pieejams jau vairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Polijā, Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē, Spānijā, Portugālē, Somijā, Igaunijā, Lietuvā un citur.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…