27. jūnijs, 2023

TDL School ir izveidojusi īsu un saprotamu semināru, kurā tiek skaidroti kiberdrošības pamati.

tdl school

Laikos, kad teju katru mūsu dzīves aspektu ietekmē , arvien svarīgāk ir būt informētiem arī par riskiem, ko sev līdzi nes . nesnauž un izmanto dažādas pieejas un tehnoloģijas, lai izkrāptu mūsu datus vai naudu. Tieši tāpēc apmācību organizācija “TDL School” ir izveidojusi īsu un ikvienam saprotamu semināru, kurā tiek skaidroti kiberdrošības pamati.

Šajā tiešsaistes seminārā var pieteikties ikviens interesents, kas vēlas uzlabot savas zināšanas par dažādiem kiberdrošības riskiem, kas var uzglūnēt gan darbā, gan mājās. Seminārs latviešu valodā norisināsies 18. un 19. jūlija pēcpusdienā un to vadīs kiberdrošības profesionālis no IT uzņēmuma “”.

Šī semināra gaitā tā dalībnieki uzzinās par to, kas ir un kādi ir kiberuzbrukumu avoti un organizētāji. Seminārā tiks skaidroti droši interneta lietošanas pamati – paroļu un slepeno frāžu izveide, daudzfaktoru autentifikācija un antivīrusa programmatūras darbības galvenie aspekti. Īpaša uzmanība tiks pievērsta drošai e-pasta un sociālo tīklu izmantošanai, kā arī drošai interneta un darba resursu lietošanai no publiskām vietām. Semināra dalībnieki iegūs zināšanas, kas tiem ļaus drošāk izmantot tehnoloģijas gan mājās, gan darbā.

Maksa par šo semināru ir 75 eiro un tam var pieteikties līdz 15. jūlijam: https://ej.uz/kiberdrosibas-seminars

“Savā ikdienas darbā redzam, ka pieaug interese par kiberdrošības jomu. Tā ir svarīga ne tikai uzņēmumiem, bet arī ikvienam ierindas tehnoloģiju lietotājam. Turklāt koberdrošības jomā ir būtiski regulāri atjaunot zināšanas, ņemot vērē tehnoloģiju straujo progresu un pieaugošos krāpnieku uzbrukumus digitālajā vidē. Tieši tāpēc mēs radījām šo semināru, kas saprotamā valodā skaidro kiberdrošības pamatus un palīdzēs cilvēkiem drošāk izmantot tehnoloģijas gan mājās, gan darbā”, komentē “TDL School” vadītāja Raita Rollande.

“TDL School” darbojas jau kopš 2021. gada un piedāvā gan klātienes, gan tiešsaistes apmācības cilvēkiem, kuri vēlas uzsākt veiksmīgu IT karjeru un un kļūt par programmatūras testēšanas un izstrādes jomas speciālistiem vai vēlas papildināt savas zināšanas minētajās jomās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.