Sākums Jaunumi Tet atver savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu

Tet atver savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu

2 minūtes lasīšanai
Tet logo

17. novembrī, durvis ver pirmais Tet sadzīves tehnikas veikals, kas atrodas tirdzniecības centrā Spice Home. Digitālā iepirkšanās e-veikalos kļūst arvien iecienītāka, tomēr joprojām 42% iedzīvotāju tehnikas preces labprāt pērk veikalā uz vietas, un vairāk nekā trešdaļai ir būtiski pirms tehnikas iegādes veikalā saņemt konsultāciju, liecina Tet aptauja. Tādēļ Tet paplašina veikalu klāstu, atklājot līdz šim lielāko Tet veikalu, kur būs atrodams viss mājai vienuviet – gan mūsdienīga sadzīves tehnika un jaunākie televizoru modeļi, gan pieprasītāko mobilo telefonu un citu digitālo ierīču piedāvājums.

Lai arī cilvēki savus pirkumus pārdomā arvien rūpīgāk, Tet pirmajos deviņos mēnešos ir izdevies kāpināt mazumtirdzniecības tehnikas apgrozījumu par 18%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2021. gadā. Tas panākts, pateicoties nepārtrauktai piedāvājuma klāsta paplašināšanai un klientu pieredzes pilnveidei. Tet pirmais sadzīves tehnikas veikals pircējiem ir pieejams ar vairākām jaunām tehnikas kategorijām, kuras klātienes veikalos līdz šim nebija pieejamas, piemēram, veļas mašīnas, ledusskapji un trauku mazgājamās mašīnas. Līdz ar to veikalā ir gandrīz visa mājām nepieciešamā tehnika – sākot ar iebūvējamo virtuves tehniku, beidzot ar skaistumkopšanas elektrotehniku un visā mājsaimniecībā izmantojamām ierīcēm.

Veikala plauktos tirdzniecībā ir atrodami ilgi gaidīti produkti un pasaules elektroierīču zīmoli, piemēram, Miele izcili kvalitatīvā tehnika, Dyson preces ērtākai ikdienas sadzīvei, Microsoft Surface premium klases datori ērtākam darbam, mācībām un izklaidei un citi. Tāpat veikalā ir pieejama Samsung Device eXperience (DX) zona, kurā pārstāvētas ierīces un produkti, kas vienotas ekosistēmas ietvaros nodrošina labāko pieredzi lietotājiem.

Lai arī veikals apmeklētājiem jau atvērts, svētki norisināsies visas dienas garumā! Šodien, 17. novembrī no plkst. 17.00 svētkus iegriezīs DJ Gustavito, savukārt Tet būs sarūpējis daudz un dažādu pārsteigumu pirmajiem veikala apmeklētājiem. Piemēram? Svētku atlaides Apple produkcijai!

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…